PROFIL ARTYSTY - PYTANIA I ODPOWIEDZI

PYTANIA

ODPOWIEDZI:1. Mam założone konto, ale nie mam profilu artysty. Jak go założyć?

Nic prostszego! Wchodzisz do działu ARTYŚCI, tam znajdziesz link: Załóż swój profil artysty. Następnie postępujesz zgodnie z krokami edycji i tworzysz swój własny profil Artysty


2. Mam założone konto, ale nie mam dostępu do profilu artysty który jest już na Muno.pl. Co mam zrobić?

Jeśli Twój profil artysty znajduje się już w bazie muno.pl wystarczy, że napiszesz do nas maila, w którym zgłosisz chęć przejęcia profilu Artysty (music [a t] muno.pl)  wraz z numerem telefonu i loginem uzytkownika muno.pl do którego ma być przypisany Artysta. Po weryfikacji udostępnimy Tobie możliwość kierowania profilem3. Nie mam konta w muno.pl, a chciałbym założyć profil Artysty. Co mam zrobić?

To proste! W górnym panelu strony naciskasz przycisk 'załóż konto'. W widoku zakładania profilu wybierasz zakładkę Artysta i wypełniasz pola dotyczące Twojego profilu usera, za pomocą którego będziesz mógł edytować i uaktualniać swój profil artysty. Następnie po potwierdzeniu i naciśnięciu przycisku załóż konto, zostaniesz automatycznie przeniesiony do strony w której będziesz mógł stworzyć profil Artysty.

4. Nie mam konta na Muno.pl, a chciałbym mieć dostęp do mojego profilu Artysty który istnieje w serwisie. Co mam zrobić?

Aby posiadać konto artysty konieczne jest utworzenie profilu Klubowicza, dzięki któremu będziesz mógł 'sterować kontem Artysty. Po założeniu profilu Klubowicza, wyślij do nas maila z chęcią przejęcia profilu artysty (music [a t] muno.pl) wraz z numerem telefonu i loginem użytkownika muno.pl do którego ma być przypisany Artysta. Po weryfikacji udostępnimy Tobie możliwość kierowania profilem5. Co to są Nowe Twarze?

Nowe Twarze to katalog artystów, którzy założyli konto Artysty w serwisie muno.pl. Aby się tu dostać, muszą być spełnione określone warunki:

stopień wypełnienia profilu musi osiągnąć 100 % (zobacz jak to zrobić)
po spełnieniu punktu 1 informacja zostaje wysłana do redakcji, która decyduje o umieszczeniu Artysty w zestawieniu Nowych Twarzy.

6. Czym różni się stopień wypełnienia profilu od spełnienia warunków dostania się do nowych Twarzy?

Stopień wypełnienia profilu pomoże Ci w sposób kompletny wypełnić profil Artysty. Dzięki temu posiadać będziesz swoją wizytówkę, którą będziesz mógł dzielić się ze swoimi znajomymi i fanami. Po wypełnieniu przez Ciebie profilu w 100% redakcja otrzymuje informację o gotowości przyłączenia profilu do zestawienia Nowych Twarzy.

Redakcja pozostawia sobie decydujący głos dotyczący przyznania Kandydatowi do Nowych Twarzy, statusu Nowa Twarz. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, Artysta dołącza do zestawienia i może brać udział w Rankingach a jego profil jest widoczny w katalogu Artystów NOWE TWARZE.

Takie działanie ma na celu przede wszystkim ograniczenie liczby fałszywych, lub stworzonych nie do końca na serio profili astystów. Stawiamy na jakość artystów, którzy mają stanowić bazę Muno.pl. Chcemy by posiadanie statusu Nowa Twarz, nie było pozbawione znaczenia. Dlatego też będziemy organizować coroczne plebiscyty by wyłonić najzdolniejszych świeżych artystów. Stąd prosta droga by dołączyć do katalogu Artystów głównych.

7. Jakie kryteria są brane pod uwagę żeby z kandytata zostać nową twarzą

Przede wszystkim stopień wypełnienia profilu. Jeśli nie osiągniesz 100% wypełnienia profilu nie zostanie do nas wysłana informacja o stworzeniu profilu. Ale to nie wszystko.

8. Jak osiągnąć stopień wypełnienia profilu w 100%?

Należy mieć wypełnione:

miasto, kraj, zdjęcie profilowe, biografię
wybrane style muzyczne
dodaną muzykę lub charta (min. 1)
dodane zdjęcia PROMO (min. 1 oprócz profilowego)


9. Co zrobić aby dostać się do profilów głównych.

Są na to 2 sposoby:

Katalog nowo powstałych profili Artystów jest na bieżąco monitorowany przez Redakcję. O tym czy artysta znajdzie się w katalogu Artystów Głównych, decyduje dorobek artystyczny i imprezowy. Bierzemy pod uwagę kto i gdzie występował, jakość setów i muzyki umieszczanej w profilu oraz ilość fanów danego artysty. Pragniemy w ten sposób doceniać Artystów, którzy prezentują najwyższy poziom.

Drugą możliwością jest coroczny ranking Nowych Twarzy, w którym Artyści tzw. Nowe Twarze będą walczyć o jak najwyższą lokatę. Czołówkę zaprosimy na nasze imprezy, a dodatkową nobilitacją będzie zagoszczenie na stałe w zestawieniu Artystów głównych. Najzdolniejszych będziemy również zapraszać do wywiadów i promować na muno.pl


10. Co zyskuję będąc Nową Twarzą:

1. Twoja sylwetka widnieje w zestawieniu Nowe Twarze
2. Bierzesz udział w rankingu Nowych Twarzy
3. Masz szansę wystąpić na naszych imprezach
4. Najzdolniejsi będą promowani w specjalnych wywiadach i artykułach na muno.pl
5. Sylwetki najlepszych Nowych Twarzy zagoszczą w katalogu Artystów Głównych
6. Masz możliwość wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez muno.pl i naszych partnerów.
7. a w konkursach... zdobywasz nagrody!:)

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.