KLINGERSWALDE 2018

KLINGERSWALDE 2018

Polska

Grają: Philogresz, Reflec, Vtss, Michał Jabłoński, Sin, Abu Zeneh, Ciacho, Jacek Ql, Marie Malarie, Tas, Clicktime, Aeromatic, Nath, Meszkov, Krazz, Chrislatanic, Jaszczur, Atis

start: 2018-07-13 18:00
miejsce: Polska - Polska
wstęp: Przedsprzedaż: Biletomat.pl
House
Techno
Chodźmy po techno do lasu.

Klingerswalde to dwudniowe wydarzenie z dobrą muzyką, po niebem na Warmii, koło Dobrego Miasta. Klingerswalde jest pomiędzy festiwalem i imprezą, pomiędzy housem i techno, pomiędzy eksperymentem a elektroniką, pomiędzy muzyka taneczną a muzyką eksperymentalną, lasem i miastem, Dobrym Miastem, w Podleśnej.

Pomiędzy dobrze definiuje organiczną strukturę Klingerswalde. Pomiędzy pustym polem a gęstym lasem muzyka zajmuje centralne miejsce. Natura i intymna atmosfera zwiększa intensywność jej doświadczania. Wakacyjny czas, środek lata, warmiński krajobraz, blisko trzy hektary przestrzeni wypełnionej dźwiękami, światłami, specjalnie przygotowanymi na te wydarzenie dekoracjami, wszystko to sprawi, że Klingerswalde będzie wyjątkowym doświadczeniem zarówno na poziomie muzyki jak i unikatowej, naturalnej scenerii.

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. Mamy nadzieję, że lokalizacja i wyjątkowa atmosfera blisko natury przyciągnie ludzi, którzy myślą i odbierają muzykę podobnie do nas.

Podleśna (niem. Klingerswalde) jest staropruską wsią, na trasie Dobre Miasto - Tuławki, w odległości 8 km na południowy wschód od Dobrego Miasta, na trasie szlaku rowerowego o długości 9,5 km o przebiegu: Podleśna – Stary Dwór – Knopin – Głotowo. Droga prowadzi nas 30 km od Olsztyna, pomiędzy zacienionymi alejami drzew i przydrożnymi warmińskimi kapliczkami, do idyllicznej wsi, zamieszkałej przez 266 dusz. Wieś pierwszy raz została wspomniana w 1362 roku jako Clünderswalde, od tego czasu na pierwszy rzut oka, niedużo się zmieniło, dalej jest cichym, spokojnym, nieco sennym skrawkiem uroczej Warmii. Wydarzenie Klingerswalde ma ożywić te miejsce i sprawić, że będzie odbierane w inny sposób. Celem imprezy Klingerswalde jest stworzenie organicznej struktury, w której aspekt muzyczny jest zintegrowany z naturą, instalacjami artystycznymi i stymulującą atmosferą aktywnie angażującą publiczność. Inspirujące otoczenie, muzyka i kreacja wyjątkowego doświadczenia to główne osie Klingerwalde. Wymiar muzyczny, artystyczny i naturalne otoczenie stworzy dobry klimat zdolny do pobudzenia wrażliwości słuchacza.

Na miejscu będzie dostępny kamping, baza sanitarna, strefa chill i foodtracki. Ograniczona ilość uczestników wpłynie pozytywnie na komfort wspólnej zabawy, przy tym na poszanowanie innych bawiących się i środowiska


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: -

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.