Ł Festiwal

Ł Festiwal

Polska

Grają: Syny, Janka, Sorja Morja, Adam Repucha, Mazut, Tamten, Charlie, Seltron 400, Sincz, Sara Mora

start: 2018-08-11 18:30
miejsce: Polska - Polska
wstęp: 40/50 PLN
Electronic
Hip-Hop
Tech House
Ł Festiwal powraca po ubiegłorocznej odsłonie, która odniosła spory sukces odbijając się szerokim echem w ogólnopolskich mediach i zyskując grupę wiernych odbiorców.

Formuła festiwalu opiera się na poszerzaniu muzycznych horyzontów poprzez jak najlepszą selekcję artystów związanych z nurtem szeroko pojętej alternatywy. Selekcji niezwykle surowej, która stawia na najbardziej oryginalne formy. Czwarta odsłona zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco. 11 sierpnia w Łowiczu wystąpi m.in. duet Syny, Janka oraz Seltron 400.

Na dwóch scenach zaprezentują się:
SYNY – duet tworzony przez producenta 1988 oraz rapera i producenta Roberta Piernikowskiego. Chłopaki od zwyczajnie niezwyczajnych poezji. Ponad konstrukcje muzyczne czy tekstowe stawiają klimat.

JANKA - producencki duet tworzą Daniel Drumz i Hatti Vatti. Łączy ich m.in. miłość do sprzętu analogowego, samplingu i klasycznej klubowej estetyki, dubu oraz fascynacja latami 90-tymi.

SELTRON 400 - SLG i Eltron w projekcie dedykowanym bezkompromisowym formom muzyki tanecznej.

SORJA MORJA – projekt muzyczny Ewy Sadowskiej i Szymona Lechowicza ze stajni Thin Man Records.

ADAM REPUCHA - uznawany jest za jednego z najoryginalniejszych polskich songwriterów. W twórczości łączy ascetyczny folk z brzmieniami syntezatora.

MAZUT – warszawski duet utworzony przez Pawła Starca i Michała Turowskiego. To muzyka na pograniczu lo-fi acid techno, industrialu i szeroko pojętego hałasu.

TAMTEN - subtelność, eklektyzm, muzyka afrykańska z nowoczesną elektroniką i klasycznymi brzmieniami klubowymi o jego elementy rozpoznawcze.

CHARLIE - urodzona w Berlinie polska DJ-ka. Jedna z najbardziej aktywnych postaci w krakowskim „tanecznym podziemiu”.

SINCZ - dj i producent z Warszawy, którego twórczość skupia się wokół gatunku house i techno. Rezydent warszawskiego klubu Smolna.

SARA MORA - Sara specjalizuje się w produkcji wizualizacji, teaserów, videoklipów. Aktywnie działa na łódzkiej scenie.


plakatKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: -

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.