Up To Date Festival 2016

Up To Date Festival 2016

Białystok

Grają: Vatican Shadow live, Architectural live, Evigt Mörker, Phase Fatale, Błażej Malinowski live, No.107, Technosoul, LTJ Bukem, Pezet, TOMMY €A$H, Ten Typ Mes + live band, DJ Deeon, DJ Earl + Sirr Tmo & Dre, Falty DL, FFF, DJ 69 Beats, CZELUŚĆ (JUTRØ x KOSA), I-F, Legowelt live, Umwelt, Rommek, Noordwiijk live, Luke Vibert, The Gods Planet, Annanan, Rafael Anton Irisarri, Reeko, Fracture, Otsochodzi, Łona, Webber & The Pimps, Acronym Live, Ekman Live, SHDW & Obscure Shape, Dan Vincente (Acronym) Live, Chino Live, New Rome Live, VSHOOD, Markus Guentner live, Michał Wolski live, Matat Professionals, Botanica, Richu M, Grobel, Dubsknit, Wixapol S.A.

start: 2016-09-23 18:00
miejsce: Białystok Białystok Polska
wstęp: Przedsprzedaż Muno.pl / Biletomat.pl
Electronic
Hip-Hop
Techno
Białostocki Up To Date Festival w ciągu sześciu ostatnich lat z niedużej lokalnej imprezy stał się unikatowym wydarzeniem muzycznym. Dzięki pasji tworzenia, jakiej nieustannie oddają się jego organizatorzy, swym charakterem przyciąga najciekawszych twórców elektroniki z całego świata.

W tym roku nie Węglowa, a zadaszone sektory parkingów Stadionu Miejskiego przy ul. Słonecznej w Białymstoku w dniach 23 i 24 września wypełnią się muzyką do jakiej zdążyli nas już przyzwyczaić organizatorzy Up To Date Festival.

W formule festiwalu znalazło się także miejsce na Centralny Salon Ambientu, który ponownie odbędzie się w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz po raz pierwszy w drugiej lokalizacji, którą organizatorzy trzymają jeszcze w tajemnicy. Na Up To Date stanie też nowa scena pod szyldem T-Mobile Electronic Beats.

Up To Date Festival uruchomił już dystrybucję biletów. Karnety w pierwszej puli można kupić w promocyjnych cenach na stronie Biletomat.pl.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Galerie z imprezy

Up To Date Festival 2016 @ Białystok

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.