Rafique / coding & null

Rafique / coding & null

Drugi DOM

Grają: Rafique, coding, null

start: 2018-08-10 23:00
miejsce: Drugi DOM Ul. Pułaskiego 6 Gdynia Polska
wstęp: 0 / 20
Techno
Piątkowa noc między systemami i winylami, czy też innymi ciekawymi urządzeniami które niosą elektroniczne dźwięki. To właśnie między nimi, znajdziecie się Wy a ...

> Rafique
Bywał u nas już nie raz... czy to jako gość KAJKO czy też towarzysz AFTERowy. Jest on winylowym DJem od 2000 roku, a jego sety to starannie wyselekcjonowana chłosta połączona z techniczną precyzją, która na długo pozostaje i w pamięci, i w nogach.

> coding
Gdyński producent, sound designer, kompozytor, wokalista i tekściarz; zaangażowany w wiele projektów muzycznych i dźwiękowych, jak Aiodine; TwinKling czy Padam
SC: www.soundcloud.com/coding

> null
Muzyk i kompozytor, który to już dekadę temu udzielał się w projektach okołorockowych, jednak w ostatnich latach głównie zajmujący się głównie muzyką elektroniczną.
SC: www.soundcloud.com/00null00

Warto dodać, że coding i null to chłopaki z Soundcheck Sessions, trójmiejskiego kolektywu, którego ideologią są improwizowane sesje muzyki elektronicznej. Łączy ich zamiłowanie do instrumentów elektronicznych i pasja dzielenia się syntetycznymi dźwiękami; grają i tworzą różne gatunki muzyki elektronicznej skupiając się na eksplorowaniu szeroko pojętego techno.
YT: https://goo.gl/ZVFCzd


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.