9 URODZINY MUNO.PL pres. TROY PIERCE!

9 URODZINY MUNO.PL pres. TROY PIERCE!

Prozak 2.0

Grają: TROY PIERCE/ Items & Things, Bueno Bros/ Pets, CONRADQ, Juniore, Decoy, Popkids Vibes, Tobias Manou, Adam Bekett, Meg Cocaine, Roger, Blezz

start: 2013-05-25 22:00
miejsce: Prozak 2.0 Plac Dominikański 6 Kraków Polska
25 maja w krakowskim klubie Prozak 2.0 huczne obchody urodzin portalu muno.pl, gdzie obok przedstawicieli poznańskiej i krakowskiej sceny klubowej sam TROY PIERCE!

Troy Pierce - najprzystojniejszy ze wszystkich "dzieci" Richiego Hawtina, choć od niedawna wraz z Magdą i Markiem Houlem działa niezależnie, pod własnym szyldem - Items & Things.

Troy ma na koncie wiele singli, album solowy oraz dwie doskonałe płyty nagrane z Gibbym Millerem jako Louderbach. Styl Pierce’a tak charakterystyczny, że rozpoznawalny niemal od pierwszych dźwięków. Swoją profesjonalną przygodę z muzyką elektoniczną rozpoczął w 2001 roku, gdy poznał Magdę i Marka Houle'a. Trio przyjęło nazwę Run Stop Restore, ale jego funkcjonowanie okazało się trudne, gdyż Troy mieszkał nadal w NYC, Magda w Berlinie, a Mark Houle w Wondsor (Kanada). Dopiero w 2003 r. idąc śladem Richie Hawtina i Magdy, Tory przeprowadził się do Berlina. Na sukces nie musiał długo czekać, w 2005 r. kiedy M_nus opublikował swoją rewolucyjną kompilację „Minimize To Maximize“, której towarzyszyła trasa w takich klubach jak „Robert Johnson“ (Offenbach), „Paradiso“ (Amsterdam) czy „Watergate“ (Berlin). Sety Troy’a uzbrojone w elektroniczne cacka spod znaku Ableton Live, Final Scratch czy Cyloop zrobiły piorunujące wrażenie powodując istną reakcję łańcuchową wśród fanów i krytyków.

25 maja usłyszymy także całą "śmietankę" poznańskiej sceny klubowej w składzie: CONRADQ, Juniore, Decoy, Popkids Vibes, Tobias Manou, Adam Bekett, a także fenomenalny duet Bueno Bros. Towarzyszyć im będzie Meg Cocaine, Roger i Blezz.

Więcej info: www.muno.pl/news/9-urodziny-munopl-imprezy-sopot-szczecin-warszawa-wroclaw-krakow-poznan-troy-pierce/


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

TROY PIERCE/ Items & Things
Bueno Bros/ Pets
CONRADQ,
Juniore,
Decoy,
Popkids Vibes,
Tobias Manou,
Adam Bekett
Meg Cocaine
Roger
Blezz

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

TROY PIERCE:
www.soundcloud.com/troypierce
www.residentadvisor.net/dj/troypierce
www.facebook.com/troypierce
www.youtu.be/3Dk2cvp5omU

BUENO BROS:
www.soundcloud.com/buenobros
www.buenobros.netKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Kraków

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.