Muzyka
 
Agoria

Agoria

Prozak 2.0

Grają: Agoria

start: 2017-03-24 22:00
miejsce: Prozak 2.0 Plac Dominikański 6 Kraków Polska
wstęp: Przedsprzedaż Biletomat.pl
Deep house
House
Wydaje Ci się, że Francja to tylko wino, bagietki i sery, a muzycznie kraj, w którym królują nastrojowe ballady i elektro? Nic bardziej mylnego - dla nas Francja to przede wszystkim Agoria! Mistrz melodycznego house'u odwiedzi Prozak już 24.03!

Na co dzień związany z Dixon'owym Innervisions, Kompaktem i prowadzący swój własny label Infine Music, Agoria od młodzieńczych lat fascynował się takimi gatunkami jak jazz czy dopiero docierającym do Europy Detroit Techno. Zainspirowany występem Jeffa Millsa, w bardzo młodym wieku zaczął próbować swoich sił jako DJ, a w 1999 wydał już swoją pierwszą 12'. Dzięki unikalnemu stylowi, szybko został wypatrzony przez francuski oddzial labelu Pias, gdzie w 2003 r. wydał swój pierwszy, a zarazem legendarny longplay – Blossom.

DJ Sety Agorii to podróż do krainy czarów, w której wszystko ma swój harmoniczny i magiczny porządek. Gdy już raz się do niej wkroczy i doświadczy unikalnego stylu, bogatego w melancholijne melodie, po prostu chce się do tego wracać. Nic więc dziwnego, że najbardziej zagorzali fani podróżują za Sébastienem po całej Europie.

Przekonaj się jak brzmi na żywo jeden z najbardziej rozchwytywanych francuskich towarów eksportowych – 24.03 w podziemiach 2.0!

Bilety: https://www.biletomat.pl/imprezy/agoria-4799/
I Pula: 25 PLN*
II Pula: 30 PLN*
III Pula: 35 PLN*

Dla wszystkich posiadaczy kart klubowych kupujących bilet w przedsprzedaży - kwota wydana na jego zakup jest kwotą do wykorzystania na barze.

https://www.facebook.com/agoriaofficial/
https://www.residentadvisor.net/dj/agoria
https://www.youtube.com/watch?v=s6As6lIzSgM


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Kraków

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.