HYPE pres. PlanBe "Insomnia"

HYPE pres. PlanBe "Insomnia"

Prozak 2.0

Grają: PlanBe

start: 2017-10-13 23:00
miejsce: Prozak 2.0 Plac Dominikański 6 Kraków Polska
wstęp: Przedsprzedaż Biletomat.pl
Hip-Hop
HYPE oraz Prozak 2.0 po raz pierwszy w tym sezonie łączą siły - nic więcej nie trzeba dodawać. Ok trzeba, PlanBe wpada do nas ze swoim premierowym materiałem z płyty 'Insomnia', więc szykujcie się na pełen koncert promocyjny plus single z poprzednich lat.

Jazda bez trzymanki, stacja pierwsza.

INFO:
Koncert odbywa się na poziomie -2, otwarcie klubu o 22:30. Wejście na koncert tylko z opaskami. Before & After: HYPE Family.

BILETY:
I pula (100 sztuk) 20 PLN (Biletomat.pl)
II pula (100 sztuk) 30 PLN (Biletomat.pl)
Pojedyncze sztuki do kupienia na bramce w dniu koncertu oraz do wygrania na stronach Prozaka oraz HYPE.
Sprzedaż biletów zostanie uruchomiona w środę rano (04/10).

---------
PlanBe rocznik dziewięć sześć - młody nieoszlifowany diament do korony QueQuality, urodzony w Tomaszowie Lubelskim a dziś działający na scenie krakowskiej. Nie może być przypadkiem, gdy nastoletni MC nagrywa pełen album z jednym z najbardziej rozchwytywanych i uniwersalnych producentów w Polsce. I nie jest. Nagrana z Lankiem "Fantasmagoria" ukazała ogromny potencjał młodego MC, z jednej strony serwując porcję bangerów pełnych chwytliwych melodii, spiętrzonych rymów i elastycznej nawijki, a z drugiej - odsłaniając nam normalnego gościa, który bez przyjmowania niepotrzebnej pozy opowiada o swojej codzienności.
Wachlarz inspiracji PlanaBe jest szeroki, ale w głównej mierze skupia się na brzmieniu Nowego Toronto, które przy swoich nietypowych podziałach rytmicznych zarazem wymusza kombinowanie z flow, jak daje spore pole do popisu do płynnego przechodzenia między rapem z pazurem a slowjamowym podśpiewywaniem. Do Prozaka na swój długo wyczekiwany koncert wpada juz z debiutanckim LP "Insomnia".


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Kraków

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.