MTV Modulartelevision – Ceglarek, Dybała, Wojtczak. Live AV Show

MTV Modulartelevision – Ceglarek, Dybała, Wojtczak. Live AV Show

Szpitalna 1

Grają: MTV (Modulartelevision); Ceglarek & Dybała; AARPS.

start: 2017-12-07 20:00
miejsce: Szpitalna 1 Szpitalna 1 Kraków Polska
wstęp: Wstęp wolny
Techno
MTV (Modulartelevision) to objazdowy program telewizyjny z Katowic, w którym Piotr Ceglarek, Jan Dybała i Piotr Wojtczak aka AARPS łączą swoje zamiłowania do syntezy dźwięku i obrazu. W trakcie improwizowanej sesji MTV, każdy z nich operuje własnym warsztatem audiowizualnym, a zautomatyzowane procesy przetwarzania rozdzielają ich sygnały na pojedyncze odbiorniki lub miksują w całość.

Ceglarek & Dybała czyli Piotr Ceglarek i Jan Dybała. Śląscy twórcy multimedialni, absolwenci Katowickiej Akademii Sztuk Pięknych. Łączy ich zamiłowanie do eksperymentów w dziedzinie syntezy dźwięku i obrazu. Od 2007 roku wraz z Ronnie Deelenem współtworzyli m.in. audiowizualne 8-bitowe trio RGBoy oraz retro-syntezatorowy projekt Teleport Katowice. Na początku 2014 roku wraz z Zuzanną Waltoś w ramach działalności Instytucji Kultury Katowice Miasto Ogrodów powołali do życia projekt Biuro Dźwięku Katowice – integrujący lokalnych twórców muzyki elektronicznej w ramach otwartych sesji, warsztatów i koncertów. Duet Ceglarek & Dybała generuje na żywo otwarte kompozycje na syntezatorach modularnych z pogranicza eksperymentalnej elektroniki, techno i dub.
www.ceglarekdybala.com

AARPS to wszechstronny projekt eksplorujący syntezator jako narzędzie ekspresji. Oparta zarówno na melodyjnych sekwencjach, jak i złożonych konstrukcjach rytmicznych, muzyka Piotra Wojtczaka nieustannie ewoluuje i nie ogranicza się do jednej konkretnej konwencji za to płynnie oscyluje pomiędzy subtelnym minimalizmem a hipnotycznymi, nieregularnymi przebiegami. Występował m.in. na festiwalach Unsound, Tauron Nowa Muzyka, Drone Noise Ambient czy Katowice Street Art.
www.soundcloud.com/aarps

plakatKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Kraków

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.