New Connections… Lottie (BBC/ UK)

New Connections… Lottie (BBC/ UK)

Cień

Grają: LOTTIE (BBC Radio 1/Ministry Of Sound/Uk), MADAME TINTO (001 Rec/Wawa), HOUSEWIFES (Krk), BARILLO (Loco Label/Sunset People), VEGETA (Krk), Visualsuppoprt HURDEN HUSKET, Performace hosted by DEVIL ANGELS

start: 2009-06-06 21:00
miejsce: Cień ul. Świętego Jana 15 Kraków Polska
wstęp: 10 zł/20zł/selekcja
Muzyka: electro, house,

Z myślą o roku 2009 proponujemy nowy prestiżowy cykl New Connections… który jest ekskluzywną produkcją agencji artystyczno - eventowej Sunset People. Ma on na celu dotrzeć do młodych, stylowych grup ludzi o wysokich wymaganiach co do jakości muzyki, oprawy artystycznej oraz preferowanego miejsca. Projekt oparty na dekoracjach, grze świateł, wizualizacjach, performance show oraz nowym brzmieniu. Dodatkową atrakcją cyklu jest najwyższy poziom muzyki, prezentowany przez znanych międzynarodowych artystów, współpracujących z najlepszymi wytwórniami oraz agencjami bookingowymi na świecie. Gwiazdą premierowej odsłony cyklu będzie gwiazda BBC Radio 1 – LOTTIE!

Wybuchowa mieszanka różnych gatunków oraz prezentowanych stylów house, deep , tech, minimal, daje niepowtarzalną okazję pokazać, że muzykę można odbierać inaczej, a to niegrzeczne może okazać się najciekawsze…

LOTTIE znana jest w środowisku zarówno jako didżejka muzyki house, jaki i jako modelka w świecie mody. Jest jedną z nielicznych przedstawicielek płci pięknej, która może poszczycić się sukcesem w obu branżach. Jest rozpoznawana i uwielbiana….

Sama Lottie mówi, że swoją sety grała wszędzie tam, gdzie zawsze marzyła, m.in. w Wielkiej Brytanii, w Miami, Nowym Jorku, na Ibizie. Została okrzyknięta królową muzyki tanecznej.  Lista osiągnięć Lottie jest ogromna. U progu swojej kariery została rezydentką The Gallery w Londynie. Jest muzyczną gwiazdą BBC Radio 1, gdzie prezentuje swoje umiejętności, i  rezydentką rozgłośni. Dla Lottie to bardzo prestiżowe wyróżnienie, tym bardziej, że brytyjskie radio uchodzi za „biblię muzyki klubowej” wśród ludzi słuchających house’u. O jej popularności świadczy fakt, że każdego roku utrzymuje się na liście setki najlepszych DJ-ów świata w prestiżowym notowaniu Top 100 DJs pisma DJ Mag.

Niedawno wprowadziła na rynek swoją własną wytwórnię płytową. Jest współorganizatorką imprezy Missdemeanours w londyńskim AKA Bar, na której w czwartkowe wieczory pojawiają się najpopularniejsi ludzie show biznesu - DJe, aktorzy, projektanci, modelki. Przyciąga tak wysublimowane osobowości dzięki zaistnieniu w branży modowej. Lottie jako modelka pracowała przy przygotowywaniu sesji zdjęciowych m.in. dla Armaniego i Levisa.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Kraków

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.