Muzyka
 
Orient Express Special: Satori Live

Orient Express Special: Satori Live

Prozak 2.0

Grają: Satori Live, Meg, Untold Stories - Discox, Maciek Głębocki, Deas, TAYLER, Sinusoida

start: 2017-05-20 22:00
miejsce: Prozak 2.0 Plac Dominikański 6 Kraków Polska
wstęp: Przedsprzedaż Biletomat.pl
Deep house
Electronic
House
Prozakowa kolej transsyberyjska nie zwalnia tempa! Tym razem Meg będzie obchodzić swoje urodziny i razem z przyjaciółmi zabierze Was w swoją podróż z gościem specjalnym: Satori!

Satori w buddyzmie zen oznacza oświecenie oraz wyzwolenie duchowe i dokładnie taka jest muzyka, którą tworzy. W jego produkcjach możecie usłyszeć korę, kalimbę czy inne egzotyczne instrumenty, które nadają jego numerom niesamowity charakter. Tę muzykę ciężko zakwalifikować do jakiekolwiek gatunku, a sam Satori nazywa ją "muzyką świata", dzięki której jest w stanie wprowadzić swojego słuchacza w zmieniający umysł trans.

Live Act Satori to za każdym razem niesamowita i niepowtarzalna opowieść, dzięki której chce dotrzeć do serc swoich słuchaczy, wprowadzając ich na kolejny poziom uduchowienia!

O głębokie i nastrojowe klimaty muzyczne zadbają również Meg i jej "muzyczni" przyjaciele ze specjalnymi, głębokimi i orientalnymi setami.

[-2] Orient Express Special:
Satori Live
Meg
Untold Stories - Discox
Maciek Głębocki
Deas
Mathew Ka

[-1,5]
TAYLER / Audiopole / PL
Sinusoida / Audiopole / PL

Audiopole - inicjatywa towarzysząca festiwalowi Audioriver, która co roku rośnie w siłę i gromadzi co raz większą publikę. Już jakiś czas temu, wysiłki ekipy zostały dostrzeżone przez czytelników portalu muno.pl, którzy wybrali Audiopole jako nr 2 najważniejszych odkryć muzycznych 2014 roku. Na tym się jednak nie skończyło. Chłopaki pracują dalej i nie zwalniają tempa.

Wstęp: 20 PLN

Bilety online: https://www.biletomat.pl/imprezy/orient-express-special-satori-live-x-meg-bday-5203/


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Kraków

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.