Muzyka
 
Radar x Tabernacle night w/ Dj Richard

Radar x Tabernacle night w/ Dj Richard

Szpitalna 1

Grają: Dj Richard, Andrew Ingram, John Merchant, Olivia, Kinzo Chrome, Chino, B.Baran

start: 2017-02-17 22:30
miejsce: Szpitalna 1 Szpitalna 1 Kraków Polska
wstęp: 15/20/25 PLN
Electronic
House
Techno
Na lutową, zimową edycję WeAreRadar postanowiliśmy zaprosić jednego z najfajniejszych didżejów na tym globie o przemiłej ksywce Dj Richard. Ryszard pochodzi z Rhode Island, ale ostatnie lata spędził w Berlinie oraz w Nowym Jorku, by po intensywnym czasie grania w Europie powrocić do swoich rodzinnych stron. W 2012 wraz z Yound Male założył wytwórnię White Material, która słynie ze świetnych płyt nazywanych outsiderskim housem. Oprócz wydawnictw na własnym labelu może poszczycić się rewelacyjnym albumem dla DIAL RECORDS.
Nie sposób jednoznacznie sklasyfikować styl w jakim gra Dj Richard, w jego setach odnajdziemy wpływy chicagowskiego housu, ambientu, surowego techno czy nawet domieszkę italo, a wszystko to rewelacyjnie zmiksowane. Uwielbia grać długie sety, podczas ktorych może słuchaczy przenieść w swój muzyczny świat, dlatego 17 lutego zagra dla nas m.in 3- godzinnego seta.

Jakiś czas temu postawiliśmy sobie jako misję przedstawianie Wam nowych, mniej znanych osób na naszej rodzimej scenie. Dlatego na tę edycję postanowiliśmy zaprosić wytwórnię Tabernacle Records i jego współzałożyciela Andrew Ingram, który jakiś czas temu prosto z Glasgow przeprowadził się do Krakowa. Na jego zaproszenie przyjedzie z Leeds John Merchant, który prowadzi Boggie Troids Radio (http://boggietroids.ddns.net/) i o którym Andrew mówi że jest rewelacyjnym, wszechstronnym didżejem.
Sprawdzcie koniecznie label Tabernacle Records gdzie wydają m.in John Heckle, Mark Du Mosch, Mark Forshaw, Paul Mitchell, Lost Trax, Jeremiah R.

Ponownie Szpitalna podzielimy na dwa pokoje. W Island Room zagrają sami wyspiarze czyli Dj Richard, Andre Ingram, John Merchant i jako support Olivia oraz Kinzo.
Strange Room zostanie oddany w ręce Chino i B.Barana gdzie przez blisko 8 godzin będą grać współnie improwizowany live.

ISLAND ROOM:
Dj Richard [White Material, DIAL RECORDS]
Andrew Ingram (Tabernacle Records)
John Merchant (Boggie Troids Radio)
Olivia (Radar/ CHRONO BROSS)
Kinzo Chrome (Radar/ CHRONO BROSS)

STRANGE ROOM:
Chino & B.BARAN


tickets:
przedsprzeżdaż :10/15/20 pln
w dniu imprezy: 25 pln
https://goingapp.pl/buy/514121


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Kraków

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.