Roof Party w. Foxall & Deaf Can Dance

Roof Party w. Foxall & Deaf Can Dance

Hotel Poleski

Grają: Foxal, Deaf Can Dance

start: 2018-08-15 16:00
miejsce: Hotel Poleski ul. Sandomierska 6 Kraków Polska
wstęp: 25/35
House
W dzień wolny od pracy krakowski cykl imprez na dachu Hotelu Poleski zaprasza do siebie na występy artystów reprezentujących etniczne i orientalne odmiany muzyk elektronicznej. Duet Foxall oraz Deaf Can Dance grają może w nieco wolniejszych tempie niż większość DJ-ów, ale to wcale nie znaczy, że mniej tanecznie. Impreza rusza jak zwykle o 16:00, a kończy o 22:00.

Foxall to nowe przedsięwzięcie dwóch producentów i DJ-ów: Marcina Chumowicza i Pawła Sowy, którzy znani są na polskim rynku ze swoich solowych projektów - Cocolino i Sovinsky. Pod nowym szyldem tworzą orientalne i powolne etnicznie brzmienia i odnoszą już pierwsze sukcesy. W tym roku podpisali kontrakt ze znaną i cenioną wytwórnią Pipe & Pochet z Los Angeles, a w najbliższym czasie pojawią się aż trzy nowe wydawnictwa, w tym kilka remiksów dla zagranicznych artystów.

Darkside remixed by Foxall:
https://soundcloud.com/foxallmusic/darkside-a1-foxall-remix

Z kolei Deaf Can Dance to nowy projekt krakowianina, Phila Jenskiego, tegorocznego ambasadora BURN Residency. Zaczął grać w 2005 roku i od tamtej pory jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów na polskiej scenie elektronicznej. Phil urodził się ze znacznym ubytkiem słuchu i od urodzenia nosi aparaty słuchowe, stąd nazwa nowego aliasu Deaf Can Dance. Jego głównym celem jest promocja sceny downtempo/orient w Polsce.


Więcej o artystach:
https://www.facebook.com/foxallmusic
https://www.facebook.com/deafcandanceofficial

Więcej o Roof Party:
https://www.facebook.com/RoofParty/


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Kraków

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.