Rosalie.

Rosalie.

Serce

Line up: Rosalie.

start: 2018-02-23 21:00
Venue: Serce Krakowska 41 Kraków Polska
Electronic
Nie bez przyczyny mówi się, że rok 2018 będzie należał właśnie do Rosalie. Z wielką przyjemnością więc oddamy jej scenę, by mogła - premierowo w Krakowie - zaprezentować w Sercu materiał ze swojego debutanckiego LP "Flashback" <3

Kiedy debiutowała EP'ką Enuff miała już na koncie występy na Openerze i Spring Break. Szybko zainteresowała się nią wytwórnia Alkopoligamia.com. To pod jej skrzydłami w kwietniu epka ukazała się fizycznie, a chwilę wcześniej premierę miał pierwszy klip do piosenki "Pozwol", który do tej pory osiągnął pół miliona wyświetleń. Twórczość Rosalie. to efekt własnych muzycznych poszukiwań w odpowiedzi na coraz szerzej eksplorowane trendy we współczesnej muzyce rnb, czerpiącej z klasycznego hip-hopu i nowej elektroniki. 19 stycznia ukaże się jej pierwszy album długogrający. Na "Flashback" znajdziemy czołówkę producentów polskiej sceny niezależnej. To właśnie współpraca z nimi i wspólny czas spędzony w studio z Envee'm, pozwoliła Rosalie. stworzyć spójny, emocjonalny album, który nawet jeżeli ominie playlisty topowych stacji radiowych, zagości w osobistych odtwarzaczach na długo.

Bilety: 25/30/35 PLN (sprzedaż pierwszej, ograniczonej puli wyłącznie poprzez aplikację Going.)
https://going.pl/rosalie-krakow-serce

Rozkład jazdy:
21.00 - otwieramy drzwi
22:00 - Rosalie.
Warm up & before - TBA

Koncert realizujemy wraz z MasterSound.


Comments

Would you like to comment? Login or register if you don't have an account.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Kraków

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.