Optimal pres. SOLOMUN!

Optimal pres. SOLOMUN!

Soundbar

Grają: Solomun (Diynamic Rec./Sonar Kollektiv/Compost/Niemcy), Glasse (Import/Solar Beach Bar/Wwa), Hanna Bernard (4 People Agency/Wwa), Optymist (Ecler Pro Team, Native Team, Antidote, Sound Bar, Świdnik), Peres (Aurium Rec., Native Team, Sound Bar, Wawa), Tobias Manou (Sound Bar/Lublin)

start: 2010-05-22 22:00
miejsce: Soundbar Aleje Racławickie 2A Lublin Polska
wstęp: 15 PLN do 23:00 / 20 PLN

„Tak jak miało być, tak było ... big joł dla Solomuna (...)!!!”

„Solomun rewelacja!  Świetna biba, ole!”

„Mega biba! W pas się kłaniam przed Solomunem. Świetny dj, co wiedziałem już wcześniej słuchając jego setów, a ten tylko utwierdził mnie w tym przekonaniu.”

To tylko część entuzjastycznych opinii po poznańskim występie Solomuna w 2008 roku.

 

Minęły 2 lata. Czas więc nawiązać do tamtego wydarzenia! W tym wypadku podwójnie, bo w dwóch miastach – Poznaniu i Lublinie.

Po marcowej edycji Optimal z udziałem Robarta Babicza, czas na kolejne mocne uderzenie!

Solomun to z pochodzenia Bośniak, jednak dorastał w Hamburgu, gdzie obecnie mieszka. Jest mistrzem w budowania klimatu w setach, co również słychać w jego produkcjach.

 

Swoje muzyczne pasje skoncentrował na własnym labelu - Diynamic Music. Już pierwsza EP'ka przyniosła duży rozgłos Solomun'owi i zwróciła uwagę takich artystów jak: Laurent Garnier, Tiger Stripes, Gabriel Ananda, DJ T., Tobi Neumann, Martin Landsky, Jennifer Cardini, Ben Watt, Anja Schneider, Tiefschwarz.
Solomun wydawał już dla tak cenionych oficyn jak Sonar Kollektiv, Liebe * Detail, Four: Twenty, Kompost i Dessous. Jego utwory są wykorzystywane w kompilacjach wydawanych przez największe wytwórnie i najsławniejszych dj'ów – m.in. na Headliners, którą nagrywał D. Ramirez dla kultowej Azuli Records

 Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Wybierają się (1)

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.