DDT pres. Forest People

DDT pres. Forest People

Schron

Grają: Forest People (Planeth Rhytm, BiH) Cord (DDT) Havvki (DDT) HeadOn MUTE (DDT) Sin (Analogen, Urbanum, Tama) Venti Otto (Audio Contrast)

start: 2018-06-22 23:00
miejsce: Schron Kościuszki 68 Poznań Polska
Techno
Pierwszy dzień lata, koniec sezonu klubowego i urodziny jednego z członków DDT - naszego MUTE.

Z tej okazji ekipa DDT, zaprasza po raz kolejny w mury naszej bezpiecznej świątyni, aby móc oddać się zabawie i celebrować ten wyjątkowy czas.
Gość którego zaprosiliśmy zjawi się tam, aby pomóc Wam poczuć moc fal płynących z głośników, poczuć moc tego co lubimy najbardziej – techno.

Forest People – młody DJ/ Producent z Bośni i Hercegowiny, który jest obecnie jedną z głównych postaci w swoim kraju, związanych z muzyką Techno. Od najmłodszych lat dzięki grupie przyjaciół poznaje piękny świat muzyki elektronicznej, a jego uwagę przykuły w szczególności takie gatunki jak techno i minimal. Zainteresowanie tą muzyką sprawiło, że zaczął tworzyć własne produkcje. Swoją popularność zyskał dzięki współpracy z takimi wytwórniami jak Planet Rhythm, Decoy, Flash Recordings, czy Credo. Jako DJ bywał gościem w największych klubach oraz wielu festiwalach w Europie.
Podczas swego występu zaprezentuje tylko swoje autorskie produkcje, które obecnie mają wsparcie u największych gwiazd muzyki elektronicznej, takich jak Chris Liebing, Len Faki, Richie Hawtin, Dubfire i wiele innych.

W towarzystwie naszych lokalnych wyjadaczy to nie może się nie udać!

Line up:
Forest People (Planeth Rhytm, BiH)
Cord (DDT)
Havvki (DDT)
HeadOn
MUTE (DDT)
Sin (Analogen, Urbanum, Tama)
Venti Otto (Audio Contrast)


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.