DrumObsession #82 with Klute & Sinistarr

DrumObsession #82 with Klute & Sinistarr

Projekt LAB

Grają: Klute, Sinistarr, Alegria, Artiztix, Impakt, Zoo-E, Negativ, Przybysz, Anti, Paszczak

start: 2018-10-13 23:00
miejsce: Projekt LAB Grochowe Łąki 5 Poznań Polska
wstęp: 20/30
Drum n Bass
Stęskniliście się? Wracamy! Część z Was pewnie zapyta: "tej, ale czemu urodziny nie są w październiku?". Odpowiedź czeka na Was w listopadowym wydarzeniu na fejsie. My tymczasem nie próżnowaliśmy i sezon otwieramy niezwykle ciekawym składem. Po raz pierwszy w Poznaniu zagra szef wytwórni Commercial Suicide, pierwszy punk rockowiec sceny DNB i jeden z najbardziej wyjątkowych artystów o statusie legendy - Klute - Official! Obok niego zaprezentuje się znany i uwielbiany przez nas wariat z Detroit - Sinistarr!

Gdyby komuś było mało, otwieramy tej nocy niesławny Mordor (czyli LABowy poziom -1) na szeroko pojęte dźwięki UK Bass - zagrają Negativ, Przybysz, Anti i PASZCZAK. Z kolei bar na całą noc przejmują ekipa WOSK Soundystem wraz z DJ Old Spice!

Kto już raz zawitał kiedyś na DO, wie z czym to się je i rozumie, że to nie jest tylko kolejna impreza basowa. To poczucie, że znajdujesz się we właściwym miejscu, we właściwym czasie z dobrymi ludźmi dookoła słuchając dobrej muzyki. Tę atmosferę tworzycie Wy.

Nie możemy się doczekać, aż znowu się z Wami wszystkimi zobaczymy 13 października w Projekt LAB, kiedy na tę jedną z pięciu nocy w sezonie czynimy to miejsce naszym domem.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.