Muzyka
 
Duszne Granie x U Know Me - SOTEI Live, V/O Live, Rhythm Baboon

Duszne Granie x U Know Me - SOTEI Live, V/O Live, Rhythm Baboon

Projekt LAB

Grają: SOTEI Live, V/O Live, Rhythm Baboon, Groh, Buszkers, Łukasz Kowalka, Hubert Grupa

start: 2017-02-18 23:00
miejsce: Projekt LAB Grochowe Łąki 5 Poznań Polska
wstęp: 10/15 PLN
Deep house
Dubstep
Hip-Hop
Radiowy projekt Duszne Granie ponownie wraca do klubu, ponownie łącząc siły z kultową już wytwórnią U Know Me Records! W sobote 18 lutego wspólnie świętować będziemy premierę kolejnego albumu w ich katalogu – SOTEI (Sobura x Teielte). Obok samych zainteresowanych, w Projekt LAB wystąpią inni reprezentanci labelu: Wojtek Urbański (RYSY) w solowym projekcie V/O, Rhythm Baboon, Groh i Buszkers, a także prowadzący audycję Duszne Granie – Łukasz Kowalka i Hubert Grupa!

⚡ SOTEI LIVE (U Know Me Records)
⚡ V/O LIVE (Rysy)
⚡ Rhythm Baboon (U Know Me Records / Polish Juke)
⚡ Buszkers & Groh (U Know Me Records)
⚡ Kowalka & Hubert Grupa (Duszne Granie)
______________________________________________________

⚡ SOTEI (Sobura & Teielte) to nowy projekt dwóch uznanych polskich muzyków.
Sobura to perkusista, który tworzy muzykę zarówno solo ("Organic Lo-Fi" na U Know Me), jak i jako członek zespołów (Nosowska, Skubas i wiele innych).
Teielte to bardzo płodny producent, który wydał już cztery solowe płyty i wiele remiksów. Jego muzykę przepełnia głęboki bas i glitchowe dźwięki, zaś całość pełna jest post-hiphopowego vibe'u.
Razem Sobura i Teielte tworzą prawdziwie wybuchową mieszankę, co można usłyszeć w trakcie ich występów live. Samplerowa wirtuozeria Teielte i żywe bębny od jednego z najlepszych polskich perkusistów - musisz to zobaczyć!

⚡ V/O to najnowszy projekt Wojtka Urbanskiego, współtwórcy RYS. Po bardzo udanym debiucie Rys artysta idzie jeszcze dalej, w poszukiwaniu technicznych rytmów i głębokich brzmień. V/O to muzyka pełna szumów i przesterów degradujących dźwięk. To wciąż melodie, choć zagrane na krzykliwych i mrocznych barwach. Przez muzykę V/O przemawia duża wrażliwość oraz emocje, które są poddane rygorowi techno i pulsowi głębokiego basu.

⚡ RHYTHM BABOON
(Polish Juke / U Know Me Records) Gdańsk

Producent i DJ mieszkający w Gdańsku. Jego ostatnią muzyczną fascynacją, którą intensywnie zgłębia, są pochodzące z Chicago gatunki - juke i footwork. Pod koniec października zeszłego roku, nakładem U Know Me Records, ukazał się pierwszy winylowy krążek Rhythm Baboona pt "The Lizard King" EP, który zebrał świetne recenzje i był często grany w rozmaitych audycjach i rozgłośniach, a także znalazł się w zestawieniu najważniejszych polskich płyt 2016 >> http://beehy.pe/best-of-2016/poland-3/ Jego mikstejpy gościły na falach NTS Radio i Radar Radio London.

https://soundcloud.com/rhythmbaboon

plakatKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.