Muzyka
 
Pożegnanie Starej Rzeźni – Circus Inferno z Monoloc!

Pożegnanie Starej Rzeźni – Circus Inferno z Monoloc!

Stara Rzeźnia

Grają: Monoloc (Official) ( Dystopian/ Afterlife), Deas, PLEBS

start: 2017-06-03 22:00
miejsce: Stara Rzeźnia ul. Garbary 101/111 Poznań Polska
wstęp: Przedsprzedaż Biletomat.pl
Electronic
House
Techno
POŻEGNANIE Starej Rzeźni – Circus Inferno z Monoloc!

3 czerwca Stara Rzeźnia Poznań kończy swą działalność artystyczną!

Starą Rzeźnię klub SQ odkrył dla poznaniaków na nowo w 2009 roku, gdy zaprosił na wyjątkowy koncert Miss Kittin i The Hacker. Ceglane wnętrza idealnie skomponowały się z mocnym beatem i ciekawymi pokazami wizualnymi.

Organizatorzy dostrzegli potencjał tej zapomnianej lokalizacji - surowości murów, oddechu przestrzeni i scenograficznej otwartości - jako idealnej scenerii dla unikatowych wydarzeń. To właśnie tu odbyły się niezapomniane występy: topowego teamu Minus z udziałem samego Richiego Hawtina, w towarzystwie Magdy i Marca Houle, zachwycającej gwiazdy - Nicolasa Jaara czy uznanego w świecie tanecznej elektroniki - Vitalica.

W 2011 roku wystartował projekt Delikatesy - letni projekt multikulturalny. Północne skrzydło tego oryginalnego obiektu od czerwca do września było punktem spotkań teatralnych, filmowych i muzycznych. Odbyły się też koncerty, jak choćby tez z Hey i Noze Live!

W 2013 roku imprezą z Franceską Lombardo SQ zaingurowało kultowy już dzisiaj cykl Circus Inferno, który bardzo szybko zyskał rzeszę wiernych fanów, nie tylko z Wielkopolski.
To niezwykłe widowisko organizowane przez SQ klub łączy występy światowej klasy gwiazd muzyki elektronicznej z oprawą nieszablonowego miejsca, wizualizacji, choreografii i kostiumów. W jego ramach wystąpili już tacy artyści, jak Tale Of Us, Michael Mayer, Scuba, Francesca Lombardo, Steve Bug, Mind Against, Barem, Scuba, Mano Le Tough czy Tiefschwarz.

Od kilu lat cykl stale wymiany jest wśród najlepszych w Polsce, w 2016 za imprezę z Tale of Us za którą klub SQ otrzymał nagrodę polskiej sceny klubowej - Munoludy za najlepszy event roku.

Czerwcowe Circus Inferno to piękna klamra spinająca działalność SQ na terenie Starej Rzeźni przez lata. Ostatnie wersy tej rzeźnianej sagi napisze swym setem Monoloc (Official), czyli Sascha Borchardt. Fanatyk techno urodzony we Frankfurcie, z młodzieńczymi korzeniami w rocku i heavy metalu, dziś kojarzony z Alerlife – konceptem i labelem Tale of Us – oraz z Dystopian – uznaną wytwórnią, w której wydają m.in. Rodhad i Recondite. Monoloc to buntownicze, ale gładkie spojrzenie na techno, czego wyraz daje najnowszy album The Untold Way – jedna z najbardziej uznanych produkcji tego gatunku w 2016 roku. Obecnie artysta lawiruje między techno i tech housem, pielęgnując atrakcyjny i inspirujący dźwięk, zawierając w nim szeroki zakres emocji. Komponując muzykę przede wszystkim dla siebie, a w drugiej kolejności dla całego świata, nigdy nie czuł się bardziej wolny przy eksplorowaniu swojego rzemiosła i eksperymentowaniu z nim.

Czerwcowa impreza jest pożegnaniem Starej Rzeźni i podziękowaniem dla fanów, którzy wspierali wydarzenia w niej się odbywające. Emocje zgromadzone przez lata współpracy z pewnością sprawią, że będzie to niezapomniane zamknięcie!


##################

03.06 (sobota)

Monoloc (Official) ( Dystopian/ Afterlife)

Deas

PLEBS

visuals: .wju

start: 22:00

Na miejscu: szatnia, w pełni wyposażone bary, toalety

Wejście od ul. Garbary

ORGANIZACJA: SQ klub


DEAS
Karol Mozgawa, znany jako DEAS, to jedna z najbardziej wyrazistych postaci na scenie polskiej muzyki elektronicznej ostatnich lat, finalista rankingu Munoludy - jako jeden z najlepszych dj-ów i producentów 2016 roku. Żywiołowy artysta sceniczny, miłośnik analogowych urządzeń, w pełni skoncentrowany na swojej pracy studyjnej. Jego twórczość doceniły takie wytwórnie jak KMS Records (Kevin Saunderson), BUSH Records, OFF Recordings; remixował takich artystów jak Inner City czy Carl Cox.

PLEBS (Playground)
Dwójka przyjaciół prężnie działających na poznańskim rynku muzyki elektronicznej. Rezydenci nieistniejącego już, legendarnego klubu "8 Bitów", producenci, didżeje ale przede wszystkim fascynaci wyszukanego hipnotycznego techno. Ich dj-sety wyróżnia dynamika oraz wysokiej klasy selekcja, a live act'y nasycone są hardweare’owym brzmieniem. Przez ponad dwa lata działalności mieli okazje zaprezentować swoją wizję techno w wielu klubach w całej Polsce, supportując przy tym takie sławy jak m.in. SLAM, Zenker Brothers, Aril Brikha, Antigone czy Eric’a Cloutier. Mają na swym koncie remiks wydany pod szyldem poznańskiej wytwórni International Day Off. Od zeszłego roku pod skrzydłami agencji Playground.

plakatKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.