WAX TAILOR - koncert

WAX TAILOR - koncert

SQ klub

Grają: WAX TAILOR

start: 2013-11-14 20:00
miejsce: SQ klub ul. Półwiejska 42 Poznań Polska
wstęp: Przedsprzedaż Muno.pl / Biletomat.pl: 45 zł - do 15.09 / 55 zł – po 15.09. / 60zł – w dniu koncertu
Funk / R&B
Hip-Hop
Zapraszamy na trzy koncerty dj’a i producenta, twórcy instrumentalnego hip-hopu – Jeana Christophe Le Saout i jego projektu WAX TAILOR! Francuz wystąpi 14.11.2013 r. w poznańskim klubie SQ, 15.11.2013 r. – w gdańskim Parlamencie, a dzień później 16.11.2013 w warszawskim Basenie.

Koncerty będą promować nadchodzący album zatytułowany "Dusty Rainbow From The Dark". Wax Tailor stawiany jest obok takich tuzów jak DJ Shadow, Dj Vadim, RJD2 czy nawet Portishead.

A to za sprawą swoich technicznym umiejętności, jak również dzięki otwarciu na muzykę i dźwięki spoza rzeczywistości hiphopowej. Cytuje w swoich kompozycjach klasykę piosenki francuskiej, soul, funk czy muzykę filmową. Mając 3 albumy na swoim koncie Wax Tailor zagrał ponad 400 koncertów, w ponad 50 krajach. Każdy z występów muzyka zabiera publikę w piękną, audiowizualną podróż w okolice downtempo, trip hopu i elektroniki.

Jego debiutancki album "Tales of the Forgotten Melodies" (2005) okazał się jednym z najlepiej sprzedających się albumów elektronicznych w jego ojczystym kraju. W 2012 r. WAX TAILOR powrócił z kolejnym świetnie przyjętym wydawnictwem – „Dusty Rainbow From The Dark”. Płyta, która jest muzyczną opowieścią inspirowaną światem dziecięcych marzeń, przenosi w inny wymiar. Podobnie jak koncerty, podczas których WAX TAILOR czaruje dźwiękami i atmosferą.

Bilety na wszystkie trzy koncerty już w sprzedaży!


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.