Worakls live

Worakls live

Tama

Grają: Worakls

start: 2018-10-19 23:00
miejsce: Tama ul. Niezłomnych 2 Poznań Polska
wstęp: przedsprzedaż: Biletomat.pl
Electronic
Podczas trasy koncertowej po Europie, gdzie wraz ze swoim labelem Hungry Music odwiedzi choćby Amsterdam Dance Event, artysta po raz pierwszy zatrzyma się także u nas. Na miejsce swojego pierwszego występu w Polsce wybrał TAMĘ! Podczas naszego francuskiego weekendu zaprezentuje łagodne oblicze elektroniki, by w iście koncertowym stylu oczarować poznańską publikę swoim melodyjnym live-actem, grając z dużej sceny w akompaniamencie niesamowitej oprawy audiowizualnej. Zanurzcie się w głębi jego utworów sprawdzając chociażby:

Worakls - Salzburg
https://www.youtube.com/watch?v=_tTber0f8qc

Worakls - Toi
https://www.youtube.com/watch?v=Pz29ToCtd1U

Kevin Rodrigues, znany szerzej jako Worakls to przede wszystkim kompozytor. Dorastając wśród rodziny muzyków, młody Francuz był w stanie wykształcić artystyczną wrażliwość oraz szlifować umiejętności gry na instrumentach. Mimo niebywałego talentu, to w elektronice odnalazł pełnię możliwości artystycznego wyrazu w nadawaniu swoim melodiom głębi onirycznej atmosfery.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.