One Night In Sopot ❚ Anja Kraft / Malvee / Shari Vari

One Night In Sopot ❚ Anja Kraft / Malvee / Shari Vari

Sfinks700

Grają: Anja Kraft, Malvee, Shari Vari, Detoxic, Noisy, Buhhaj, Cthulhu

start: 2018-06-30 23:00
miejsce: Sfinks700 Aleja Franciszka Mamuszki 1 Sopot Polska
Tech House
Techno
Klub Sfinks700 prezentuje:
☾One Night In Sopot ╳ Anja Kraft, Malvee & Shari Vari

Naelektryzowane powietrze roznosi się wokoło, ale Ty wiesz, że to nie burza się zbliża. To ta jedna, jedyna noc w miesiącu, gdy całą burzę minionego czasu możesz zostawić za sobą. Mury Świątyni są grube, sale przestronne, a bas niesie się lekko (ciężko) nad ziemią. Świątynia wsiąka wszystkie problemy, oddając w zamian tylko muzykę i energię. Naelektryzowane powietrze roznosi się wokoło, i już wiesz, że warto było czekać. To One Night in Sopot.

Agresywne dźwięki, niepokojące melodie, chwile zadumy i pulsujący rytm – spod rąk Anji Kraft wypływa strumień dobrego, mocnego techno, przeplatany wycieczkami w spokojniejsze, nieznane rejony. Warszawska scena od kilku lat nieustannie tańczy do jej setów, nieważne czy są to bardziej kameralne imprezy na Smolnej, czy wielkie hale Instytutu. Kwaśne arpy w hołdzie dla lat ’90, nowoczesne łamania i dźwięki z przyszłości – sprawdź, dlaczego robi się o niej coraz głośniej.

Malvee to następna kobieta, która w dźwiękach techno odnajduje się doskonale. Mocną selekcją zwojowała poznańskie parkiety, a chwilę później grała już w najważniejszych, podziemnych miejscach w Polsce. Mrok i światło, harmonia i chaos – szukajcie jej gdzieś pomiędzy.

Całość ceremonii dopełni Shari Vari która bezkompromisowe, berlińskie dźwięki miesza od czasu do czasu z tech-housem i gatunkami, które lekko zmiękczają jej sety, nadając oryginalnego, niepowtarzalnego brzmienia.

Fontanna tej nocy należała będzie do Breaky Vibes, czyli akolitów połamanych, ciężkich, brudnych i głębokich drum’n’bass’ów. Detoxic i Noisy (który tej nocy na fontannie będzie świętował swoje ćwierćwiecze) to nazwy, które zawsze gwarantują najwyższy lot (albo i najgłębszą podróż) po nieznanych rejonach połamanej muzyki. Ich goście to tym razem Buhhaj i Cthulhu. Sprawdź, co znaczy prawdziwe tempo.

I nad ranem, gdy elektryczność powoli wyparuje z pustoszejącego parkietu, wiesz, na co warto będzie czekać cały, następny miesiąc. One Night in Sopot.


➤MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
☄ Anja Kraft
☄ Malvee
☄ Shari Vari

➤Fontanna Breaky Vibes
♔ Detoxic
♔ Noisy
♔ Buhhaj
♔ Cthulhu

➤➤Muzycznie: techno / Tech house / deep / house / dnb / breaks

☆☆☆


TERMIN – 30.06.2018
START - 23:00

WSTĘP :
Lista fb free do 00:00
po 00:00 15/20zl


• Info:
☞ http://sfinks700.com/


S.F.I.N.K.S. 700
Aleja Franciszka Mamuszki 1
81-718 Sopot

Wstęp od 21 lat
*z wyłączeniem studentów• Patronat:

Muno.pl
www.muno.pl

Trójmiasto.pl
www.trojmiasto.pl

WixMag
www.facebook.com/WixMag


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Sopot

Zdjęcia

Tiga @ Sfinks700

Tiga @ Sfinks700
25.10.2016

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.