Muzyka
 
Breach aka Ben Westbeech

Breach aka Ben Westbeech

Tanz Bar

Grają: Breach, Daniel Stetting, Maciej Wunsch

start: 2017-05-20 22:00
miejsce: Tanz Bar 3 Maja 18 Szczecin Polska
wstęp: tba
House
Breach a.k.a Ben Westbeech: brytyjski DJ, piosenkarz i producent muzyczny. Obecnie mieszka i pracuje w Amsterdamie. Ma wykształcenie muzyczne w klasie skrzypiec i śpiewu. Jako wokalista doskonale odnajduje się w różnych gatunkach muzycznych, od miejskiego soulu, po jazz, funk , rock and roll i hip hop. Ale to tylko niektóre z inspiracji, jakie można odnaleźć w jego produkcjach, bowiem wychował się w duchu muzyki klasycznej. W młodości uczył się gry na wiolonczeli, pobierał również lekcje śpiewu.
Po wielkim sukcesie dwóch albumów wydanych jako Ben Westbeech ten niewątpliwie utalentowany producent, wokalista i muzyk, postanawia zmienić pseudonim na Breach.
Zaczyna produkować solo i między innymi z Midlandem a jeden z jego utworów, Jack wydany dla Dirtybird stał się największym hitem wiosny na światowych parkietach. Na Winter Music Conference w Miami był chyba najczęściej granym kawałkiem tego roku .

Zagrają:
Breach
Support:
Daniel Stetting
Maciej Wunsch


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Szczecin

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.