9 Urodziny Muno.pl pres PRZYJACIELE (S.Mattson, Easy & Lex Bday)

9 Urodziny Muno.pl pres PRZYJACIELE (S.Mattson, Easy & Lex Bday)

55

Grają: POLISH KARTEL (Juniore, Creamer, Will Art), SIMON MATTSON (InFine /LoRise /Defected), EASY (Import!), CONRADQ (muno.pl), NOVIKA (Beats Friendly / Roxy), LEX (rezi.dance /Beats Friendly /Roxy), GLASSE (rezi.dance /Big Boat), TENESSEE (Rich & Famous), B. WINCZEWSKI (Import! /Radio PIN), PERES (LuPS Records), TOBIAS MANOU (LoRise / Ponton), ADAM BEKETT (rezi.dance /Basen), M.HARMONY (In Deep We Trust / In Deep Rec), DECOY (Warszawa)

start: 2013-05-18 22:00
miejsce: 55 ul. Żurawia 32/34 Warszawa Polska
wstęp: przedsprzedaż 15zł, do godz. 00.00 - 25zł, po godz 00.00 - 30zł
Deep house
House
Tech House

9 URODZINY MUNO.PL pres. PRZYJACIELE
Simon Mattson, Easy & Mr. Lex Bday

Warszawa to jeden z najważniejszych przystanków podczas urodzinowego tournée Muno.pl. 18 maja zagościmy w klubie 55 by po raz kolejny spotkać się z fanami, przyjaciółmi i czytelnikami portalu.

Wraz z Muno.pl swe urodziny świętować będą Simon Mattson, Easy i Mr. Lex. Wiecie co to oznacza. Tego dnia nie będzie bardziej imprezowego miejsca w stolicy niż Żurawia 32/34.

Fajerwerki, niezwykła oprawa, tony dobrego humoru oraz szaleństwo do białego rana albo i dłużej. Zagra cała śmietanka dj'ska, którą kojarzyć możecie z takich eventów jak Big Boat Party, Rezi.dance czy theQ.

UPRZEDZAMY!
Odwołajcie niedzielne zajęcia z rodziną.
Weźcie ciuchy na zmianę, bo prędko Was nie wypuścimy.
Przygotujcie organizm na wielogodzinny maraton muzyczny.
Jeńców nie bierzemy!

Celebrację urodzin rozpoczynamy w Czwórce Polskim Radiu podczas audycji BE 4! Start o 19:00. Tam zjawią się dj'e grający na urodzinach, oraz zaproszona publiczność. Zaproszenia będziemy rozdawać na tablicy tego wydarzenia!

Zapraszamy!

–-------------------------------------

Co roku w maju przedstawiciele portalu Muno.pl ruszają w Polskę by wspólnie celebrować swoje urodziny w najlepszych polskich klubach. W tym roku przejedziemy tysiące kilometrów, zagramy kilkadziesiąt godzin dobrej muzyki i zaburzymy mir domowy w 6. miastach!Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Wybierają się (1)

Polecamy: Warszawa

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.