Audioriver Lab + After Party @Smolna

Audioriver Lab + After Party @Smolna

Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

Grają: Program w opisie

start: 2018-04-07 09:00
miejsce: Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego ul. Pasteura 5 Warszawa Polska
Electronic
Poszerzamy pole tańczenia i działania - coroczna konferencja muzyczna Audioriver staje się laboratorium i przestrzenią do wymiany myśli i doświadczeń. Czeka na Was cały dzień pełen inspirujących spotkań, rozmów i warsztatów, zakończony after party na Smolnej.

DLACZEGO?

Być może wszyscy trochę za bardzo odlecieliśmy w planowaniu i układaniu strategii, zamiast rozwijać swoją ciekawość i próbować na własną rękę tego co nam się podoba?

Punkt ciężkości przenosimy więc na moc tworzenia i otwierania się na nieznane. Celem Audioriver Lab jest stworzenie miejsca służącego inspiracji różnymi dziedzinami sztuki, dzielenia się dobrymi praktykami i wymianie doświadczeń.

JAK?

Stworzyliśmy dla Was program składający się z trzech równoległych bloków. Wszyscy uczestnicy i uczestniczki Labu będą mogli zbudować własny plan dnia - na poszczególne spotkania i warsztaty będzie można zapisać się poprzez formularz Google, który udostępnimy już wkrótce.

Blok pierwszy: “100 pytań o”
Praktyczne rozmowy o tym jak tworzyć własne, unikalne wydarzenia i w jaki sposób interesująco opowiadać o tym co się robi. Czy istnieją dobre sposoby na skuteczny networking i budowanie sieci wsparcia?

W ramach tego bloku odbęda się cztery spotkania, podczas których będziecie mogli zadać nieskończoną ilość pytań. Wspólnie poszukamy konstruktywnych odpowiedzi, które pomogą Wam w działaniu.

Blok drugi: “Tak też można”
Inspirujące przykłady nietypowych połączeń muzyki elektronicznej z innymi działaniami artystycznymi, nowe kierunki w podejściu do dźwięku, przykłady działań w nieoczywistych miejscach.

Ten blok to cztery spotkania podczas których dowiecie się o niecodziennych inicjatywach, które być może okażą się inspiracją do nowego podejścia do Waszej pracy lub planów i zainteresowania się innymi obszarami.

Blok trzeci: “Ćwiczenia”
Tak jak techno słucha się ciałem, tak i pewne kwestie trzeba sobie przećwiczyć, zdobyć nowe umiejętności muzyczne lub spojrzeć w głąb siebie, żeby móc zrealizować swoje pomysły.

W ramach ćwiczeń zrobimy Wam dwa warsztaty - jeden poświęcony temu jak robić muzykę, nie zwariować i nie stracić przyjaciół, a drugi po prostu temu jak robić muzykę ;-)

Szczegóły programu, informacje nt. biletów i after party podamy tu już wkrótce. Rezerwujcie termin.

Organizator: Audioriver Festival
Partnerzy: British Council Polska, Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Smolna

Kontakt: [email protected]


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Warszawa

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.