detroitZDRoJ : Catz'nDogz Album Record Rls feat. JESSE ROSE (Made to Play/UK)

detroitZDRoJ : Catz'nDogz Album Record Rls feat. JESSE ROSE (Made to Play/UK)

1500m2

Grają: Jesse Rose, Catz'n Dogz (live), SLG, Dr Dip, bshosa, Kovvalsky, Basia Polanska,

start: 2010-10-29 22:00
miejsce: 1500m2 ul. Emilii Plater 29 Warszawa Polska
wstęp: 15 / 20 zł
Jesse Rose
Catz'n Dogz - LIVE
SLG
Dr Dip
bshosa
Kovvalsky, Basia Polanska & more

start 22, entry 15/20

Rzadko zdarza się, żeby polski artysta wydając album promował go trasą po USA, Ameryca Południowej i całej Europie, rzadko zdarza się też, żeby wydająca go wytwórnia należała do absolutnych liderów rynku.  A tak właśnie jest w przypadku polskiego duetu Catz'n'Dogz.

Calude von Stroke, czyli Pan i władca amerykańskich Mothership i Dirtybird postawił na duet z Polskie nie bez przyczyny, młody wiek, niezawodny nos do trendów, sprawiły że Voitkiem i Grześkiem zaiteresowały się czołowe światowe wytwórnie -  Z Get Physical i Crosstown Rebels na czele. Obecnie po wydaniu owacyjnie przyjętego pierwszego albumu akces do nagrania w durigm zgłosili min. dOP, czy wokalista Jazzanovy Paul Randolph. Bardziej nastrojowo i głęboko brzmi teraz nasze exportowe duo numer 1, nie tracąc przy tym jednak absolutnie nic ze swojej taneczności. Premierowo w europjeskiej skali zaprezentują nie DJ et, ale najprawdziwszy występ live.  Aby uczcić europejską premierę płyty zaprosiliśmy zaprzyjaźnionego z Kotami i Psami artystę. Jesse Rose, bo o nim mowa, remixował już Armanda van Heldena, Underworld czy SImian Mobile Disco, wielu nazywa go ojcem nowej szkoły house i nazywa najbardziej znaczącym twórcą ostatnich lat. Jako DJ - koronowany przez brytyjski DJ mag - best of 2007 - co też ma pewne znaczenie ;). Jego występ będzie oczywiście jedynym w kraju i polskim debiutem.

Support temu wydarzeniu zapewnią SLG i gospodarze wieczoru - Dr Dip & bshosa z detroitZDRoJ. Oficjalny patronat nad wydarzeniem oprócz krajowych mediów objęły Resident Advisor, DJ Mag UK oraz De:Bug.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Galerie z imprezy

detroitZDRoJ pres. J&B Catz n'Roses @ 1500m2 Warszawa

Wybierają się (2)

Polecamy: Warszawa

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.