detroitZDRoJ & Club Collab: OMAR S (FXHE / Detroit)

detroitZDRoJ & Club Collab: OMAR S (FXHE / Detroit)

1500m2

Grają: OMAR S (FXHE/Detroit), dr dip, piroman & bshosa - detroitZDRoJ, Club Collab, + very special guests - Kosakot (Sorry, Ghettoblaster) & Mo (Recognition)

start: 2010-03-20 21:00
miejsce: 1500m2 ul. Emilii Plater 29 Warszawa Polska
wstęp: przedsprzedaz: 15 zł (muzikanova.pl) | w dniu imprezy 20 zł

Dwie popularne marki warszawskiego życia nocnego: detroitZDRoJ i  Club Collab wspólnie prezentują występ najgłośniejszego  artysty ostatnich miesięcy, autora niezwykle popularnych singli i najlepszego mixu AD 2009 – Omara S.

Szczery, bezpośredni w swoich sądach Alex „Omar” Smith jest jednym z nielicznych undegroundowych producentów, wpisującym się w nurt muzyki elektronicznej reprezentowany przez Theo Parrisha i Moodymanna. Jest też jednym z nielicznych świadomie odrzucających udział w branżowym wyścigu szczurów.

 

 

Prowadzi wytwórnię FXHE, w której wydaje brudne,  industrialne beaty, za ktore kochamy Carla Craiga , Model 500 czy Plastikmana doskonale połączone ze słodkim i harmonicznie bujającym brzmieniem Motown spod znaku Marvina Gaye, Steviego Wondera czy  Jackson 5. Każde nowe wydawnictwo Omara - niskonakładowy, opisany markerem vinyl z białą naklejką od lat budzi pożądanie DJów dookoła globu i szybko osiąga status białego kruka. Szerszej publiczności dał się poznać w zeszłym roku dzięki miksowi własnych tracków dla Fabric. Płyta ta przez wiele mediów (min. RA) określona została  najlepszym mixem AD 2009.

Nie jest producentem goniącym za coraz lepszą sprzedażą i większą ilością bookingów, podróżuje rzadko starannie dobierając miejsce występów na całym świecie, dlatego bardzo cieszymy się że kolejnym przystankiem będzie Warszawa.

Przystankiem w podróży do dżwięku jutra.

Warszawski występ artysty to okazja do kontaktu z ambitną muzyką klubową mocno związaną z historią gatunku, tworzoną ze świadomością dorobku pionierów.Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Galerie z imprezy

detroitZDRoJ & Club Collab: Omar S @ 1500 - Warszawa

Polecamy: Warszawa

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.