detroitZDRóJ - dip's b'day

detroitZDRóJ - dip's b'day

55

Grają: Barry z lasu (Miloopa, Jabba FInansky) - trąbka live, Chine (Oto studio/Katowice) - live, Deckard (Site Records/3miasto) – live, Piroman (detroitZDRoJ) - live, WWW (Side One), Motyl (Recognition), Peyot (neotronika), Dr Dip (detroitZDRoJ), bshosa (detroitZDRoJ/mnml flava), VJ Encyklopedyczna, pokaz fotografii Kamila Kustosza

start: 2008-09-13 12:10
miejsce: 55 ul. Żurawia 32/34 Warszawa Polska
wstęp: 15 PLN

Mamy dla Was 4 wejściówki:

Wśród osób, które odpowiedzą na pytanie konkursowe oraz wyślą maila na adres: [email protected] rozlosujemy wejściówki na detroitZDRóJ - dip's b'day @ klub 55.

 

W mailu należy podać imię i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego, w temacie wiadomości proszę wpisać nazwę imprezy.

Pytanie konkursowe:
Wymień przynajmniej 3 członków kolektywu detroitZDRóJ.


 

detroitZDRóJ - the game starts again - dip's b'day - welcome back

Dekoracje : dZ media + Teatr Makata

Nie było nas 3 miesiące, odpoczęliśmy i wracamy z potrojonymi siłami. Na sam początek - tzw prapremierę nowego sezonu przygotowaliśmy najwyższej jakości krajowy, pełen niespodzianek skład i mimo, że lato nie rozpieściło nas wysokimi temperaturami, my postaramy się nadrobić te braki. Powodów jest wiele, dla nas  najważniejszym są urodziny art directora projektu dZ - Dr Dipa i związanych z nami przyjaciół  grafika Klapena i fotografa Kamila Kustosza, który przygotuje na tę okazję specjalny pokaz swoich zdjęć.

 

Aby muzycznie także celebrować zaprosiliśmy do nas 2 wspaniałe liveacty - z północy kraju - czerwonego króla - opromienionego właśnie wydaniem pierwszego winylu własnego autorstwa- szefa labelu S!te - Deckarda. Jego chordowe , zdubbowane brzmienia Trójmiasta będą idealnym wprowadzaniem w elektronikę rodem ze Śląska - swój arcyciekawy materiał zaprezentuje nam przedstawiciel OTO Studio, student śląskiej ASP i rezydent klubu Elektro - czarny król -  Artur Oleś aka Chine.

 

Muszę przyznać, że jego promolive zapadł mi w pamięć, zabierając w interesującą podróż przez klimaty dubtechno, minimal i techhouse - good shit, seriously. Aby dopełnić dzieła zniszczenia wyciągniemy Asa z naszej talii - Piromana, i karetę kart niedefiniowalnych -  swoje wyrafinowaną selekcję płyt zaprezentują przedstawiciela Side One  - WWW, Recognition Recs - Motyl, neotroniki  - Peyot i  jubilat Dr Dip.

 

W cieniu karecy pojawi się też bshosa .... Jeżeli jeszcze Wam mało to czas na Jokera z rękawa, przez cały wieczór improwizacją dźwięków trąbki  raczyć nas będzie Barry z lasu, szerszej publiczności znany chociażby z projektu Miloopa . Postać szalenie ciekawa, a komentarzem do jego twórczości niech będzie tytuł pracy magisterskiej jego autorstwa - "Zastosowanie efektów muzycznych w grze na trąbce".

 

O dopełnienie wizualne zadba dama z talii dZ - Eter aka Encyklopedyczna, natomiast interior pomoże nam zmienić niepowtarzalny Teatr Makata.

 

 

Let the game begin - I wish you luck !
Widzimy sie na parkiecie . . . albo przy barze ;)
www.detroitzdroj.net
www.myspace.com/detroitzdroj
www.sideone.pl
www.myspace.com/bshosa
www.myspace.com/deckardsite
www.myspace.com/piroman1Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Warszawa

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.