PURE Festival

PURE Festival

Expo XXI

Grają: FAITHLESS DJ SET (Wielka Brytania), FORMAT:B (Niemcy), TIEFSCHWARZ (Niemcy), DOSEM (Hiszpania), SAYTEK LIVE (Wielka Brytania), DEAS (Polska), LEON (Polska), ĆMY (Polska), TRUANT (Polska)

start: 2017-12-09 20:00
miejsce: Expo XXI Prądzyńskiego 12/14 Warszawa Polska
wstęp: Przedsprzedaż Biletomat.pl
Tech House
Trance
Oficjalnie potwierdzamy datę PURE Festival w Polsce! To dla nas wszystkich bardzo emocjonujący moment! Otwarcie wydarzenia dla kilku tysięcy osób, dla najgorętszej publiczności w Europie to także ogromne wyróżnienie. Spotykamy się na co dzień w klubach, spotykamy się na festiwalach. Wszędzie pokazujecie jak ważnym elementem Waszego życia jest muzyka i jak bardzo ją kochacie. W końcu to do nas dotarło! Pragniemy współtworzyć te niesamowite emocje, chwile pełne fantastycznej zabawy oraz niczym nieskrępowanej wolności.

Jesteście wyjątkową publicznością dlatego ważnym było znalezienie równie wyjątkowego miejsca na tą imprezę. Jesteśmy przekonani, że #EXPOXXI stanie się niedługo naszym drugim „domem”. Te kilka tysięcy metrów kwadratowych hal na Prądzyńskiego w Warszawie robi naprawdę piorunujące wrażenie!

PURE Festival to połączenie światów, gdzie wszyscy artyści oraz fani muzyki są równi. Tej nocy będziecie liczyć się tylko Wy i muzyka.

Dobrej zabawy!
PURE Festival Crew

LINE UP:
- FAITHLESS DJ SET (Wielka Brytania)
- FORMAT:B (Niemcy)
- TIEFSCHWARZ (Niemcy)
- DOSEM (Hiszpania)
- SAYTEK LIVE (Wielka Brytania)
- DEAS (Polska)
- LEON (Polska)
- ĆMY (Polska)
- TRUANT (Polska)
PURE FESTIVAL
EXPO XXI 09.12.2017
Ul. Prądzyńskiego 12/14 | Warszawa
Start: 20:00
End: 08:00


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Warszawa

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.