Temat Rzeka | Łowcy x Official WarmUp Melt! Festival 2015

Temat Rzeka | Łowcy x Official WarmUp Melt! Festival 2015

Temat Rzeka

Grają: Leon KoVValsky Głębocki Anja Kraft Kuvau

start: 2015-06-20 21:00
miejsce: Temat Rzeka Plaża przy Moście Poniatowskiego Warszawa Polska
wstęp: 0zł
Electronic
20 czerwca 2015 r. zapraszamy na oficjalny polski Warm-up przed jednym z najważniejszych światowych festiwali tego lata, czyli Melt! Festival. Wydarzenie co roku jednoczy tysiące fanów wartościowej muzyki, którzy uczestniczą w występach najbardziej znanych artystów globu. W tym roku na Melt! wystąpią m.in. A-Trak, Jamie XX, Odesza, Years&Years, Bonobo, Kylie Minogue, Jon Hopkins czy Sven Väth. Wszystkich fanów festiwalu zapraszamy do Tematu Rzeka, gdzie poczujemy wyjątkowy klimat niemieckiego wydarzenia.Za festiwalowe wizualizacje odpowiada:
VJ FkS

Za festiwalowe doznania odpowiadają:
ŁOWCY

Start: 21:00 | FREE
20 czerwca 2015
Temat Rzeka

Więcej informacji o festiwalu oraz karnety znajdziecie na:
www.meltfestival.de

Oficjalnym przedstawicielem niemieckiego festiwalu w Polsce jest:
Take Berlin PL
takeberlin.eu

---------------------------------------

Więcej informacji o festiwalu:

Morze mrugających świateł, pulsujących bitów i promiennych twarzy po horyzont - miasto z żelaza znów się obudzi. 3 dni muzycznej euforii ponownie przed ponad 20 tysięczną widownią między od 17 do 19 lipca.

Artyści ‘hot’ i międzynarodowe legendy pojawią się ponownie na scenach usytuowanych pod zapierającymi dech w piersiach maszynami dawnego wyrobiska kopalni w Ferropolis. Czekają nas rozpustne chwile oraz notoryczne łamanie granic między ciszą a hałasem, indie a electro, mainstreamem a subkulturą. Oczy tysięcy fanów muzyki mówią zgodnie: ‘Melt! feeling’ zawładnął osobliwym półwyspem blisko Gräfenhainichen.

W 2015 roku, Melt! Festival ponownie zjednoczy entuzjastycznych miłośników muzyki, łącząc niezliczoną ilość gatunków w festiwalową euforię bez limitów już osiemnasty raz! Około ⅓ odwiedzających przyjeżdża do Ferropolis z zagranicy, wśród nich dziennikarze muzyczni z 30 krajów, z każdego kontynentu, a wszyscy robią to z tylko i wyłącznie jednego powodu - aby poczuć coś, czego nie poczują nigdzie indziej.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Apel do wszystkich, którzy odwiedzają plażę przy Moście Poniatowskiego i nie tylko.

Prosimy, zachowuj się!

1. Zachowaj porządek. Wyrzuć do kosza śmieci po sobie, a także śmieci pozostawione przez niekulturalnego sąsiada.
2. Zachowaj kulturę osobistą. Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie. Skorzystaj z bezpłatnej toalety miejskiej w pawilonie przy ulicy lub WC klubokawiarni.
3. Zachowaj rozsądek. Wisła jest piękna, ale niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich!
4. Zachowaj czystość. Plaża przeznaczona jest do plażowania. Ognisko rozpalaj tylko w wyznaczonym do tego miejscu, po lewej i prawej stronie plaży.
Niech te zasady staną się Twoją dewizą. Pokaż że masz głowę na karku i pomóż dbać o wygląd swoich ulubionych miejsc. Korzystaj z życia jak należy i naucz też tego swoich przyjaciół!

Dziękujemy!
Poza tym... have fun & keep clean :)

https://vimeo.com/94983488

plakatKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Warszawa

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.