Vitalic LIVE

Vitalic LIVE

Progresja

Grają: Vitalic live

start: 2017-11-04 20:00
miejsce: Progresja Fort Wola 22 Warszawa Polska
wstęp: Przedsprzedaż Biletomat.pl
Electro
Electronic
W związku z ogromnym zainteresowaniem występem Vitalic Official LIVE, Agencja Follow The Step wraz z klubem Smolna podjęła decyzję o przeniesieniu koncertu do klubu Progresja. Oficjalne after party odbędzie się w klubie Smolna, a program podamy wkrótce.

Vitalic Official LIVE - producent, multiinstrumebntalista i live-performer, ktorego aktywna dzialalnosc na scenie od 20 lat wyznaczy kierunki i trendy dla takich gatunkow jak electr, techno i house. W jego produkcjach silnie wyczuwane sa inspiracje gitarowymi brzmieniami i tanecznego italo-disco. Jego parkietowe szlagiery, poczawszy od "Stamina", "La Rock 01" czy "Second Lives" mozna wymieniac bez konca, bo kazda produkcja i kazdy kolejny album Francuza sa przyjmowane niezwykle cieplo przez cale srodowisko muzyczne. Po premierze krazka "Voyager" Vitalic odwiedzil plocka plaze podczas ostatniej edycji Audioriver Festival i oczarowal wszystkich tak, ze nie sposob bylo go nie zaprosic ponownie. Tym razem padlo na hale Progresja przy organizacji klubu Smolna.

Data: 04.11.2017
Start: 19:00
Miejsce: Progresja
Bilety: 79 / 89 / 99 PLN

Organizator wydarzenia:
Follow The Step
Smolna

Patronat: muno.pl


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Warszawa

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.