Wielkie Otwarcie Ogrodu ISKRY

Wielkie Otwarcie Ogrodu ISKRY

ISKRA Pole Mokotowskie

Grają: I Say Mikey, Princess Rap, Mikołaj Komar, Kuvau b2b Alex Koffer, Panda

start: 2018-05-19 22:00
miejsce: ISKRA Pole Mokotowskie Wawelska 5 Warszawa Polska
wstęp: 0 / 10 zł
Funk / R&B
Hip-Hop
House
Już 19 maja po raz piąty klub Iskra zaprasza wszystkich spragnionych imprez na świeżym powietrzu na Wielkie Otwarcie Ogrodu oraz inaugurację letniego sezonu, podczas którego zaiskrzy i to nie raz!!

W tym dniu na scenie jednej z największych i najpiękniejszych zielonych przestrzeni wystąpi sześciu dobrze znanych stołecznym klubowiczom artystów.

Za sterami staną:
I Say Mikey
Princess Rap
Mikołaj Komar
Kuvau b2b Alex Koffer
Panda.

Oprócz muzycznych uniesień, na wszystkich przybyłych gości czekać będzie basen, wygodne leżaki, bujna przyroda i bar uzbrojony w pyszne drinki oraz przygotowanych na wszystko barmanów!

Ponadto, w niedzielę po wieczornym Wielkim Otwarciu Ogrodu odbędzie się Kuchnia Imigrantów - piknik międzykulturowy, na którym nie zabraknie kuchni wietnamskiej, indyjskiej, gruzińskiej, hiszpańskiej, libańskiej, szeroko pojętych smaków Azji, orientalnych przypraw i dodatków do jedzenia.

Kolejne miesiące letniego sezonu na Polach Mokotowskich wypełnią rozmaite imprezy cykliczne, a będą to, między innymi, wtorkowe stand-upy, przygotowane we współpracy ze Stand-Up Polska oraz kulinarne pikniki jak i przeróżne wydarzenia tematyczne!!!!!

Do godziny 24:00 wszyscy zapisani na liście FB wchodzą za darmo. Dla niezapisanych cena za wejście wynosi 10 PLN. Przy wejściu obowiązuje selekcja.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Warszawa

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.