Muzyka
 
WWW 2017: Efdemin

WWW 2017: Efdemin

Miłość

Grają: Efdemin (Dial, Naïf, Curle/Berlin)

start: 2017-02-25 22:00
miejsce: Miłość Kredytowa 9 Warszawa Polska
wstęp: 40 PLN
Deep house
Techno
DJ-ski line-up festiwalu World Wide Warsaw z każdym rokiem coraz mocniejszy. Po ogłoszeniu trzech headlinerów: Omara S, Mall Graba i DVS1 pora na kolejnego reprezentanta sceny światowej, który balansuje na styku różnych gatunków zawieszony między melodyjnym housem i hipnotycznym techno.

Efdemin (Dial, Naïf, Curle/Berlin)
Czy można połączyć dwa światy - kompozytora i producenta? Przez lata tworzenia Philip Sollman - znany większości słuchaczy jako Efdemin potwierdza, że tak. W jego artystycznym podejściu do tworzenia elektroniki nie ma jednak przesady i przerostu formy nad treścią. Jest świadomość tego, jak elektronika może brzmieć, aby spełniać zarówno głębokie potrzeby duszy, jak i te lżejsze zachcianki ciała. W Warszawie Efdemin pojawi się po raz pierwszy od niemal dekady, by pokazać jak daleką drogę przeszła jego muzyka nie zmieniając jednak podwalin, na których była tworzona. Jego dj sety to “nauka chodzenia po linie” - jak kilka lat temu napisał Gerd Janson. Efdemina znakiem rozpoznawczym jest przeżywanie każdego swojego setu, jego ręce cały czas coś robią, oczy nigdy nie tracą wyrazu skupienia nawet, gdy rozbłyskują zachwytem nad muzyką, a ciało tańczy w rytm muzycznych wibracji serwowanych przez ich architekta. Pozwólcie się porwać jednemu z najciekawszych artystów zza naszej zachodniej granicy.

sncld : https://soundcloud.com/efdemin
discogs : https://www.discogs.com/artist/77593-Efdemin

Wydarzenie będzie połączone z 4. Urodzinami kolektywu dype, który od ponad 4 lat zaprasza na stołeczne sceny najciekawsze postacie klubowej muzyki elektronicznej, patrząc szeroko, ale i ambitnie, na ich imprezach zagrali tacy artyści, jak: Objekt, Vril, Antigone, czy Konstantin Sibold.

W dniu wydarzenia na wejściu: 40 PLN


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Warszawa

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.