9 URODZINY MUNO.PL pres. PRZYJACIELE (Patryk Niedziela Bday!)

9 URODZINY MUNO.PL pres. PRZYJACIELE (Patryk Niedziela Bday!)

Das Lokal

Grają: Harrison Chord, Mateusz Kazula (Viadrina), Patryk Niedziela, Simon Mattson, Popkids Vibes (muno.pl), Prismatik, Juniore (muno.pl), Conradq (muno.pl), Bra-H (muno.pl)

start: 2013-05-24 22:00
miejsce: Das Lokal Plac Solidarności 1/3/5 Wrocław Polska
wstęp: tba
Deep house
House
Tech House
Techno

Czas na Wrocław! 24 maja w piątek rozpocznie się świętowanie 9 urodzin Muno.pl w Das Lokalu. Po Sopocie, Szczecinie i Warszawie to kolejne miasto, w którym pojawią się przedstawiciele portalu, by wspólnie z Wami poczytać lektury nadobowiązkowe, podrygać członkami i sprawdzić formę Waszych organów słuchowych.

Muno.pl powraca do Wrocławia po dwuletniej nieobecności – tym razem również, wsparcia udzieli lokalna reprenzentacja – Harrison Chord z We Are Your Music Mate oraz Kazula, muzyczny szperacz, słowny żongler i poczciwy DJ.

Podczas świetowania Muno.pl swoje urodziny obchodzić będzie także jeden z najbardziej utalentowanych przedstawicieli młodego pokolenia producentów – Patryk Niedziela. Zabrzmi więc całe spektrum ambitnych elektronicznych brzmień.

Pojawi się również Simon Mattson z Warszawy – dobry druh,kompan imprezowy i jeden z polskich przedstawicieli labelu Defected oraz ekipa Muno.pl w składzie Juniore (rednacz), Conradq (CEO), PopkidsVibes (redaktur) i Bra-H (tour manager).

Pastuj buty, szykuj wątrobę! Do zobaczenia!:)

--

Co roku w maju przedstawiciele portalu Muno.pl ruszają w Polskę by wspólnie celebrować swoje urodziny. W tym roku przejedziemy tysiące kilometrów, zagramy kilkadziesiąt godzin dobrej muzyki i zaburzymy mir domowy w 6. miastach!Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.