Independent Dub Day 2017

Independent Dub Day 2017

Centrum Kongresowe

Grają: - ABA SHANTI-I (UK) - ADRIAN SHERWOOD (UK) - POSITIVE THURSDAYS IN DUB (PL) - RADIKAL GURU & RADIKAL HORNS (PL) - ROOTS REVIVAL SOUND SYSTEM (PL) - VIOLINBWOY (PL) - BUSH CHEMISTS (CHAZBO, CULTURE FREEMAN, DOUGIE CONSCIOUS) (UK) - DUBKASM (UK) - DUB DYNASTY (UK) - MAD PROFESSOR & JOE ARIWA (UK - VIBRONICS & MADU MESSENGER (UK)

start: 2017-11-03 20:00
miejsce: Centrum Kongresowe ul. Rakietowa 33 Wrocław Polska
wstęp: Przedsprzedaż Biletomat.pl
Reggae / Dub

Przez dwa dni stolica Dolnego Śląska będzie drżeć od potężnych basów! 3 i 4 listopada pod dachem Wrocławskiego Centrum Kongresowego będzie królować dub we wszystkich, nawet najbardziej niespodziewanych odsłonach. Na scenie pojawią się połączone siły Alpha Steppa i Alpha & Omega, czyli Dub Dynasty, legendarny kolektyw z Leicester, który od ponad 20 lat trzęsie sceną UK Dub – Vibronics, The Bush Chemists, jedna z najważniejszych formacji dubowych w Wielkiej Brytanii, ojciec brytyjskiego dubu Aba Shanti-I, bristolska załoga Dubkasm, mistrz konsolety Adrian Sherwood oraz guru brytyjskiej sceny dubowej Mad Professor! Nie zabraknie również polskich wykonawców – zagrają weterani z Roots Revival Sound System, najbardziej rozpoznawalny współczesny polski twórca dubu na międzynarodowej scenie – Radikal Guru, który zagra na żywo wraz z Radikal Horns, niezwykle utalentowany Violinbwoy i wrocławski projekt Positive Thursdays In Dub! Fanatycy niskich częstotliwości mogą liczyć na potężne nagłośnienie, firmowane przez Dubseed Sound System i Roots Revival Sound System!

Independent Dub Day to największy halowy festiwal muzyki dub w naszej części Europy! W listopadzie we Wrocławskim Centrum Kongresowym może wydarzyć się wszystko - kosmiczny bas zagnie czasoprzestrzeń! Tym razem dzień wydłuży się do 48 godzin, podczas których obok legend europejskiej sceny dubowej wystąpią wykonawcy prezentujący hipernowoczesne oblicze gatunku, który zawsze słynął z przełamywania schematów. Z fascynującym światem dubu, jednego z najważniejszych i najbardziej otwartych na eksperymenty gatunków muzycznych, można się na ogół zetknąć w niszowych klubach albo na sound systemowych scenach, towarzyszących plenerowym festiwalom reggae. Independent Dub Day to ostateczny dowód na to, że dub jest zjawiskiem zasługującym na pełnowymiarowy halowy festiwal muzyczny. To impreza naprawdę radykalna, w najlepszym tego słowa znaczeniu!

Największe święto dubu w Polsce wymaga odpowiedniej oprawy. Festiwalowi goście będą mogli odzyskać siły w strefie foodtrucków oraz napić się najlepszego piwa dzięki lokalnym wytwórcom i niszowym browarom. Stoiska z nagraniami przypomną o pionierskim okresie muzyki dub, kiedy to winylowe wydania stawały się rarytasami błyskawicznie po wydaniu. A to nie koniec festiwalowych niespodzianek!

LINE-UP:

3 listopada (piątek)

- ABA SHANTI-I (UK)
- ADRIAN SHERWOOD (UK)
- POSITIVE THURSDAYS IN DUB (PL)
- RADIKAL GURU & RADIKAL HORNS (PL)
- ROOTS REVIVAL SOUND SYSTEM (PL)
- VIOLINBWOY (PL)

4 listopada (sobota)

- BUSH CHEMISTS
(CHAZBO, CULTURE FREEMAN, DOUGIE CONSCIOUS) (UK)
- DUBKASM (UK)
- DUB DYNASTY (UK)
- MAD PROFESSOR & JOE ARIWA (UK
- VIBRONICS & MADU MESSENGER (UK)

*line up ułożony jest alfabetycznie


BILETY (dosętpne od 5 lipca):

49 PLN Bilet jednodniowy do 31.08.2017*
59 PLN Bilet jednodniowy od 1.09.2017 do 2.11.2017
70 PLN Bilet jednodniowy w dniu wydarzenia

85 PLN Bilet dwudniowy do 31.08.2017*
99 PLN Bilet dwudniowy od 1.09.2017 do 2.11.2017
120 PLN Bilet dwudniowy w pierwszy dzień wydarzenia


*Uwaga! Ilość biletów dostępnych w cenach obowiązujących do 31.08.2017 jest ograniczona!

INDEPENDENT DUB DAY 2017
3 i 4 listopada 2017
Wrocławskie Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia
ul. Wystawowa 1, WrocławKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Wrocław

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.