The Very Polish Cut Outs na Tamce

The Very Polish Cut Outs na Tamce

Wyspa Tamka

Grają: The Very Polish Cut Outs & Przyjaciele

start: 2018-08-10 23:00
miejsce: Wyspa Tamka Wyspa Tamka Wrocław Polska
wstęp: 10
House
Po dwóch latach przerwy projekt The Very Polish Cut Outs, który w latach 2010-2016 pozostawił po sobie wspaniały katalog płyt winylowych, cyfrowych EP-ek oraz poczucie spełnionej misji rozpropagowania starej i często zapomnianej polskiej muzyki... wraca do życia wydawniczo-imprezowego. W czerwcu, nakładem oficyny ukazał się pierwszy album w katalogu wytwóni - zatytułowany “Ostatni Dzień Lata”, za który to odpowiedzialny jest Pejzaż (pod tym pseudonimem ukrywa się Earth Trax / Bartosz Kruczyński, który współtworzył legendarne Ptaki).

Na przestrzeni tegorocznego lata w całej Polsce odbędzie się kilka wakacyjnych imprez z udziałem założycieli oficyny, artystów związanych z labelem i przyjaciół, których muzycznym motywem przewodnim będzie dorobek oficyny oraz szeroko pojęta muzyka polska i wschodnio-europejska.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.