Profil Artysty na muno.pl


Załóż PROFIL ARTYSTY i korzystaj:


Promuj się w sieciNiech Cię poznają. Pod krótkim adresem url, możesz zamieścić wszystkie istotne informacje o sobie. Krótkie bio, adresy www, teamy do których należysz czy style muzyczne, w których tworzysz.

 

 

 

 

 


 

Miejsce na Twoją muzykę


200 minut czyli ponad 3 godziny muzyki - tyle miejsca oferujemy Ci za darmo. Umieszczaj swoje sety i utwory na naszym serwerze. Jeśli masz ochotę możesz skorzystać z połączenia Twojego profilu na muno.pl z kontem Soundcloud, tak aby wszystko znajdowało się w jednym miejscu!

 

 

 

 


 

Kalendarz Twoich imprez


Jeśli bezskutecznie szukałeś miejsca gdzie mógłbyś zapisywać imprezy lub koncerty na których występujesz, oddajemy w Twoje ręce kalendarz imprezowy muno.pl. Teraz bez problemu zarówno Ty jak i Twoi znajomi b

ędą widzieli gdzie i kiedy można Cię posłuchać! Jeśli zapisywana impreza znajduje się już w naszej bazie, informacja o tym fakcie zostanie odnotowana w szczegółach eventu w kalendarium

 

 

 


 

Twórz własne TOP CHARTYUlubiony zestaw utworów z danego miesiąca to doskonała forma promocji Twojego muzycznego wcielenia. Polecasz utwory, które Twoim zdaniem są najlepsze w danym miesiącu. Twoi fani wiedzą co grasz, Twoimi wyborami inspirują się inni klubowicze, a Ty masz miejsce by promować muzyczne perełki.

 

 

 

 


 

Bierz udział w RankingachUważasz, że wszelkie rankingi nie mają sensu? Nie u nas! Na muno.pl miejsce w plebiscycie Nowych Twarzy stwarza Ci wiele możliwości. Najzdolniejsi będą promowani w specjalnych wywiadach i artykułach na muno.pl. Sylwetki najlepszych Nowych Twarzy zagoszczą w katalogu Artystów Głównych. No i masz możliwość wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez muno.pl i naszych partnerów.

 

 

 


 

Dodawaj swoje zdjęciaTo czego nigdy za wiele to zdjęcia promo. Masz możliwość wgrania fotek w dobrej jakości na nasz serwer, z których możesz stworzyć pokaz slajdów na swoim profilu. Nie zapominaj o zdjęciach, przydają się one promotorom, organizatorom imprez czy stronom, które są zainteresowane napisaniem o Tobie artykułu. Korzystaj i pokaż się!

 

 

 


 

Docieraj do swoich fanówLubisz gdy masz dla kogo grać? Każdy to lubi! Nie ma to jak muzycznie ukształtowany fan Twoich występów, setów czy utworów. Dbaj o nich, zapraszaj na swój profil i aktualizuj informacje i muzykę!

 

 

 

 

 


 

Zostań nową TwarząChcesz mieć swój profil na muno.pl? Wypełnij go zgodnie z naszymi wskazówkami, a zostanie do nas wysłana informacja o możliwości dodania Cię do Listy Artystów. Jeśli jesteś początkującym artystą zostajesz Nową Twarzą. Pokaż się i bądź aktywny. Muno.pl codziennie odwiedzają tysiące ludzi, jest w nim spora rzesza promotorów i organizatorów imprez. Warto być najlepszym

 

 

W razie jakichkolwiek pytań pisz na: music [a t] muno.pl


Stwórz profil i promuj swoją muzykę!

 


Zobacz również:

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.