Znamy zwycięzcę konkursu DJ'skiego - Paul Kalkbrenner - Parts Of Life

news
19 Sier 2018 14:41

Tagi: paul kalkbrenner dj konkurs pequeno patrick branch m8

 
Znamy zwycięzcę konkursu DJ'skiego - Paul Kalkbrenner - Parts Of Life

Paul Kalkbrenner przysłal nam właśnie swój werdykt. Poznaj zwycięzcę konkursu DJ'skiego Muno.pl i Illegalbreaks!

Wraz z Illegalbreaks zorganizowaliśy konkurs dla młodych adeptów sztuki dj'skiej. Główną nagrodą jest występ na afterparty PAUL KALKBRENNER - PARTS OF LIFE 25.08.2018 w Instytucie Energetyki.Do pierwszego etapu zakwalifikowało się 15 miksów. Finaliści zostali wybrani przez czytelników, ekipę Muno.pl i Illegalbreaks. Wybór mixów był niezwykle trudny - poziom był bardzo wysoki.

Ostatecznego zwycięzcę wybrał sam Paul Kalkbrenner! A jest nim...

“Congratulations to Pequeno...” - Paul Kalkbrenner


1 MIEJSCE: PEQUENONajpierw do finałowej trójki wszedł Waszymi głosami, a później słuszność decyzji potwierdził swoim wyborem sam maestro Paul Kalkbrenner. Pequeno to nie nowa postać na naszej scenie, lecz wciąż w podsumowaniu jego dotychczasowej kariery czuć nienasycenie. Jego występy zasługują by odwiedzać je tłumnie i z przyjemnością, czego potwierdzeniem jest poniższy mix. Mamy nadzieję, że wygrana w tym konkursie pozwoli tchnąć w jego DJ'skie żagle jeszcze większy wiatr. Tego jemu i sobie bardzo życzymy. Gratulujemy zwycięzcy, a Wam gorąco polecamy odsłuch seta który pozwolił mu zająć pierwsze miejsce!2 MIEJSCE EX AEQUO: PATRICK BRANCH


2 MIEJSCE EX AEQUO: M8 [MATE]

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.