Davide Squillace gwiazdą urodzin PDF

Poznaliśmy nazwisko ostatniej, a zarazem głównej gwiazdy, która wystąpi w listopadzie na pierwszych urodzinach PDF. Jest nią Davide Squillace!

24 listopada w Zaklętych Rewirach we Wrocławiu odbędą się pierwsze urodziny projektu PDF (People Do Fun). Niedawno poznaliśmy nazwiska pierwszych artystów tego niezwykłego wydarzenia.

Na imprezie usłyszymy set reprezentanta wytwórni Cadenza - Lee Van Dowskiego, jedną z głównych postaci labelu Drumcode - Alana Fitzpatricka ora niezastąpionego Recognition aka Jacka Sienkiewicza.


Dziś jako pierwsi prezentujemy Wam główną gwiazdę wydarzenia. Jest nią Davide Squillace! Ten niezwykle utalentowany dj, producent i wieloletni rezydent kultowego cyklu Circoloco, na swoim koncie ma wydawnictwa dla takich gigantów jak: Ovum, Sci Tec, Morris Audio, Resopal Schallware, Supernature, CMYK, Viva czy też Saved.

Niedawno Davide Squillace powołał do życia własny projekt o nazwie This And That Music będący wyjątkowym połaczeniem muzyki, sztuki wizualnej, designu i mody, co idealnie wpisuje się w założenia prezentowane przez PDF.

Davide Squillace, Lee van Dowski, Alan Fitzpatrick i Jacek Sienkiewicz na jednej imprezie? To się nazywa huczne świętowanie urodzin!

Więcej info: www.peopledofun.comZobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.