Majove 6. urodziny Muzikanova.pl!

news
04 Maj 2010 12:04

Tagi: muzikanova

 
Majove 6. urodziny Muzikanova.pl!

Nadszedł miesiąc urodzin! Celebrację 'szóstki' muzikanova.pl będziemy obchodzić przez cały maj w takich miastach jak Sopot, Warszawa, Bydgoszcz i Poznań! Zapraszamy na nasze mini tournee!

By razem z Wami dzielić się radością naszej kolejnej rocznicy postanowiliśmy w maju zrobić małe tournee po 4 klubowych miastach Polski.

 

Niniejszym chcielibyśmy Was bardzo serdecznie zaprosić do udziału w naszych 6tych urodzinach i wspólnego toastu. Naszą klubową podróż rozpoczynamy już w najbliższy weekend 8 maja w sopockim Soho. Tydzień później, 14 maja, w warszawskim klubie 55 bawimy się razem z reprezentantami warszawskiej sceny min. Glasse, Pol_ON, Bshosa, Mikobene... Z kolei 22 maja w klubie Tabu Bar w Bydgoszczy zapraszamy na występ Tigerskina, który swoim Livem uczci urodziny muzikanova.pl.

 

Na koniec, jako finał naszej urodzinowej akcji zapraszamy do Poznania do klubu SQ. 29 maja. Stworzymy tu konferencję lokalnych dj'ów, którzy zaprezentują dla Was to co mają najlepszego w kejsie!

 

Liczymy na Waszą obecność! Poniżej znajdziecie szczegóły dotyczące wszystkich imprez! ZAPRASZAMY!:)


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.