SQ klub świętuje 8. urodziny! - BILETY!

wydarzenie
29 Paź 2013 13:24

Tagi: sq klub oliver koletzki karmon

 
SQ klub świętuje 8. urodziny! - BILETY!

Jeden z najważniejszych klubów w Polsce, poznański SQ, zaprasza na imprezy urodzinowe! Będą dwie okazje do wzniesienia toastu: 8. listopada przy dźwiękach serwowanych przez Olivera Koletzkiego oraz 16. listopada, kiedy stery klubu przejmie Karmon.

Mieszczący się w poznańskim Starym Browarze klub SQ to jeden z najważniejszych i najbardziej utytułowanych ośrodków kultury klubowej w Polsce. Od ośmiu lat animuje scenę stolicy Wielkopolski, a lista występujących w nim gwiazd może przyprawić o mały zawrót głowy - Paul Kalkbrenner, Carl Carig, John Digweed, Hernan Cattaneo czy Goldie to tylko niektóre z nich.

Oliver Koletzki będzie jedną z gwiazd 8. urodzin SQ klub

Hołdując zasadzie "jak świętować, to z przytupem" SQ klub zaprasza na swoje 8. urodziny! Będą dwie okazje do wzniesienia toastu - 8. listopada przy dźwiękach serwowanych przez Olivera Koletzkiego oraz 16. listopada, kiedy stery klubu przejmie podopieczny Solomuna - Karmon.

Bilety na obie imprezy urodzinowe możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl i Biletomat.pl.
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.