Muzyka
 

Newsy z kategorii: munoludy 2016 - munoludy 2016

MUNOLUDY 2016: Wyniki
news

MUNOLUDY 2016: Wyniki

08 kwie 2017 18:01

Kto zdobył statuetki MUNOLUDY 2016 i tytuł najlepszego z najlepszych? Kto znalazł się na podium, a kto tuż za nim? Kto wygrał o włos, a kto miażdzącą przewagą głosów? Dziś wszystko stało się jasne!

MUNOLUDY 2016: DJ / Producent Roku
news

MUNOLUDY 2016: DJ / Producent Roku

08 kwie 2017 18:00

Przed Wami zestawienie 20 topowych polskich DJ-ów i producentów 2016 roku! Kto zdobył statuetkę w plebiscycie MUNOLUDY 2016 i tytuł najlepszego z najlepszych?

MUNOLUDY 2016: Artysta / Zespół Roku
news

MUNOLUDY 2016: Artysta / Zespół Roku

08 kwie 2017 18:00

W ogromną radością przedstawiamy piątkę najciekawszych artystów i zespołów na polskiej scenie A.D. 2016, w tym zdobywcę statuetki MUNOLUDY 2016!

MUNOLUDY 2016: Festiwal Roku
news

MUNOLUDY 2016: Festiwal Roku

08 kwie 2017 18:00

Który festiwal cieszy się Waszym największym uznaniem? Przedstawiawmy listę pięciu najpopularniejszych polskich festiwali, w tym zdobywcę tytułu Festiwalu Roku!

MUNOLUDY 2016: Klub Roku
news

MUNOLUDY 2016: Klub Roku

08 kwie 2017 18:00

Który z klubów działał najprężniej w 2016 roku? Gdzie odbywały się najlepsze imprezy, a gdzie mogliśmy usłyszeć najciekawszą i najświeższą elektronikę? Poznaj piątkę topowych polskich klubów 2016 roku!

MUNOLUDY 2016: Event Roku
news

MUNOLUDY 2016: Event Roku

08 kwie 2017 18:00

Na której z imprez ubiegłego roku bawiliście się najlepiej? Kto zagrał najciekawszego seta? Który event wspominacie do dziś? Przedstawiamy listę najgorętszych imprez 2016 roku!

MUNOLUDY 2016: Odkrycie Roku
news

MUNOLUDY 2016: Odkrycie Roku

08 kwie 2017 18:00

Oto piątka niezwykłych artystów, inicjatyw i dzieł, które w 2016 roku śmiało wkroczyły na polską scenę klubową i które Waszym zdaniem zasłużyły na szczególne wyróżnienie.

MUNOLUDY 2016: wyniki już w sobotę!
wydarzenie

MUNOLUDY 2016: wyniki już w sobotę!

05 kwie 2017 09:46

Już w najbliższą sobotę w Łodzi odbędzie się Gala Rozdania Nagród MUNOLUDY 2016, na której zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu.

MUNOLUDY 2016: Mamy rekord!
news

MUNOLUDY 2016: Mamy rekord!

30 marz 2017 11:41

Głosowanie w plebiscycie MUNOLUDY 2016 zostało zakończone! Kolejny rok z rzędu oddaliście rekordową ilość głosów!

MUNOLUDY 2016: wybieramy Odkrycie Roku - OSTATNI DZIEŃ GŁOSOWANIA
news

MUNOLUDY 2016: wybieramy Odkrycie Roku - OSTATNI DZIEŃ GŁOSOWANIA

29 marz 2017 11:35

Dziś ostatni dzień głosowania w plebiscycie MUNOLUDY 2016. Na Wasze głosy czekamy tylko do północy! Przekażcie znajomym, którzy jeszcze nie zagłosowali!

MUNOLUDY 2016: wybieramy Artystę / Zespół Roku
news

MUNOLUDY 2016: wybieramy Artystę / Zespół Roku

28 marz 2017 13:30

O tytuł Artysty Roku i wyjątkową statuetkę walczy ósemka nominowanych, których muzyka romansuje z elektroniką, choć często przybiera formę dobrego, ambitnego popu.

MUNOLUDY 2016: wybieramy DJ-a/Producenta Roku
news

MUNOLUDY 2016: wybieramy DJ-a/Producenta Roku

25 marz 2017 08:49

O tytuł najlepszego DJ-a/producenta roku 2016 walczy 26 artystów. Kto z nich w szczególny sposób zasłużył na Wasze głosy?

MUNOLUDY 2016: wybieramy najlepszy festiwal w Polsce!
news

MUNOLUDY 2016: wybieramy najlepszy festiwal w Polsce!

23 marz 2017 13:35

Przedstawiamy ósemkę topowych festiwali, które odbyły się w Polsce w 2016 roku. Który z nich podbił Wasze serca i zasłużył na głos w plebiscycie MUNOLUDY 2016?

MUNOLUDY 2016: wybieramy najlepszą imprezę w Polsce!
news

MUNOLUDY 2016: wybieramy najlepszą imprezę w Polsce!

22 marz 2017 15:30

Trwa plebiscyt MUNOLUDY 2016, w którym wspólnie z Wami wybieramy najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny klubowej i festiwalowej. Zagłosuj na swojego kandydata w kategorii Event Roku!

MUNOLUDY 2016: wybieramy najlepszy klub w Polsce
news

MUNOLUDY 2016: wybieramy najlepszy klub w Polsce

20 marz 2017 14:50

Ruszyła tegoroczna edycja naszego plebiscytu MUNOLUDY, w którym wspólnie z Wami wybieramy najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny klubowej i festiwalowej. Poznaj nominowanych w kategorii Klub Roku!

MUNOLUDY 2016 - otwieramy głosowanie!
news

MUNOLUDY 2016 - otwieramy głosowanie!

16 marz 2017 11:00

Ruszamy z szóstą edycją plebiscytu MUNOLUDY, który wyłoni najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny klubowej i festiwalowej w sześciu kategoriach. W tym roku formuła głosowania uległa uproszczeniu.

Strona 1 z 1 | 1

Hot newsy

z ostatnich 30 dni