Nextbeat - innowacyjne urządzenie djskie

news
31 Marz 2009 16:10

 

 
Nextbeat - innowacyjne urządzenie djskie

Nextbeat to najnowsze dotykowe urządzenie firmy Walcom. Łączy w sobie dwa cyfrowe odtwarzacze, mikser, procesor efektów oraz sampler.

Podczas tegorocznej konferencji w Miami - WMC, firma Wacom zaprezentowała swój najnowszy produkt djski - Nextbeat. Urządzenie to oparte jest na interfejsie dotykowym, które oferuje nową metodę tworzenia i prezentowania muzyki.

 

 

Nextbeat to w pełni zintegrowany, profesjonalny system DJ-ski wyposażony w intuicyjne czujniki dotykowe oraz innowacyjne funkcje odtwarzania na żywo. Bezprzewodowa jednostka kontroli jest w pełni przenośna, dzięki czemu użytkownicy mogą swobodnie oddalać się od urządzenia głównego, co sprawia, że występy są bardziej dynamiczne i pełne energii w porównaniu z tradycyjnym setem wykonywanym w djce.

 

 

Nextbeat to połączenie dwóch cyfrowych odtwarzaczy, miksera, procesora efektów i samplera w jednym lekkim i kompaktowym urządzeniu. Ponadto, w przeciwieństwie do wielu innych systemów DJ-skich, nextbeat nie wymaga komputera PC.

 

Więcej Informacji: www.nextbeat.eu.

 


Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.