Poznaj Anabel Sigel, zwyciężczynię Burn Residency 2018

news
12 Paź 2018 09:00

Tagi: burn residency

 
Poznaj Anabel Sigel, zwyciężczynię Burn Residency 2018

Nagroda? Hiszpańska djka podpiszę kontrakt z agencją Elrow.

BURN Energy z radością ogłasza, że ósmy zwycięzca programu Residency podpisze kontrakt z międzynarodową marką klubową elrow na światową trasę oraz wydawnictwo w ich wytwórni. Wiadomość o wygranej hiszpańskiej artystki, Anabel Sigel, ogłoszono na festiwalu The Ark w pierwszym tygodniu września, podczas setu ambasadora BURN - Loco Dice’a.


Tak Anabel mówi o swoim sukcesie: „Niezmiernie cieszę się, że zostałam wybrana spośród tysięcy uczestników i będę miała szansę pracować z legendami, które od lat są dla mnie inspiracją. Jestem za to wdzięczna BURNOWI i wiem, że mam przed sobą niesamowitą karierę.”

Zanim zwyciężyła, Anabel została wyłoniona jako jedna z DJów z całego świata, by wziąć udział w BURN Residency. Program poprowadził ją na IMS na Ibizie, do Szwajcarii na produkcyjny warsztat z ambasadorem BURN, Luciano, oraz do Włoch na set na Kappa Futur Festival.

Anabel zagra teraz w uwielbianych na całym świecie klubach. Utwór Anabel wydany będzie przez wytwórnię elrow Music i zostanie umieszczony na ich składance Miami Music Week 2019.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.