Ancient Methods w poznańskim Labiryncie - BILETY

news
09 Sty 2017 16:48

Tagi: ancient methods projekt labirynt projekt lab

 
Ancient Methods w poznańskim Labiryncie - BILETY

Industrialne techno, ambient, rytualne dekoracje i oniryczne wizualizacje - tak zapowiada się kolejna edycja imprezy "Projekt Labirynt", na której wystąpią m.in. Ancient Methods i Maciek Szymczuk.

Już 20 stycznia, Labirynt w poznańskim klubie Projekt LAB otworzy się po raz trzeci. Po poprzednich edycjach, na których wystąpili m.in. Vatican Shadow, Inner8 (1/2 Dadub), FIS czy Pleq, ekipa Labiryntu na główną industrialno-eksperymentalną scenę zaprosiła Ancient Methodsa, a ambientowe podziemie labu przejmie Maciek Szymczuk.

Ancient Methods to projekt stworzony przez Triasa i Baeksa, którzy poznali się podczas rezydentury w kultowym berlińskim Tresorze. Starożytne metody w 2005 roku miały być odpowiedzią na zalew nudnego minimalu w Berlinie i wszędobylskiego, sztucznego futuryzmu w image. Dziś Ancient Methods to solowy projekt Triasa, prezentujący w swoich setach i produkcjach miażdżącą perkusję, gryzący przester i duszną, ciężką atmosferę, której można też szukać w takich kolaboracjach artysty jak Eschaton czy Ugandan Methods.


Równowagą dla głównej sceny, będzie występ Maćka Szymczuka w labowej piwnicy, który "splata ambient, muzykę etniczną i eksperymentalną elektronikę w atmosferyczną muzykę na pograniczu snu i jawy".


Całości dopełnią przedstawiciele Projekt Labirynt (Raq, Zariush, Mukti i ædm), reprezentanci cyklu Powrót do Źródła - Dzida i Heszu, CJ Art z Deepersense, a także Elvira.

Dodatkowo tej nocy Projekt LAB wypełni się dekoreacjami, za które będzie odpowiadać Pszczoła UV, jeden z najbardziej niesamowitych polskich artystów w tym zakresie, znany ze swojej pracy m.in. podczas imprez "Powrót do Źródła", co w połączeniu z wizualizacjami od luminarion. vjs z pewnością wzmocni efekt zagubienia się w labiryncie.

Bilety na to wydarzenie są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.