Pierwsze wieści o Audiorvier Festival 2019!

news
17 Paź 2018 11:06

Tagi: audioriver

 
Pierwsze wieści o Audiorvier Festival 2019!

Organizatorzy ujawnili właśnie pierwsze szczegóły kolejnej edycji festiwalu w Płocku!

Znamy już datę 14. edycji Audioriver! Impreza odbędzie się w dniach 26-28 lipca 2019 roku, klasycznie na plaży w Płocku.


Każda edycja festiwalu to dla nas nowe wyzwania. Kilka lat temu po raz pierwszy zorganizowaliśmy Sun/Day, a dziś wiele osób nie wyobraża sobie Audioriver bez niedzielnego popołudnia i uważa, że jest to najpiękniejsze dzienne wydarzenie w Polsce. Podczas 13. edycji zadebiutowały u nas nowe sceny oraz rozszerzyliśmy dzienny program wydarzeń towarzyszących koncertom. Rozwijamy się, wkładając w przygotowania do festiwalu dużo serca i codziennej, całorocznej pracy. Zdajemy sobie jednak również sprawę z niedociągnięć – z powodu remontu nabrzeża od strony płockiego amfiteatru wejście na teren Audioriver po tamtej części plaży było utrudnione, co w rezultacie spowodowało również problem z przejściem przez główną bramę festiwalu. Pojawiło się tam znacznie więcej osób niż zwykle. Wiemy też, że części osób mocno dawała się we znaki wysoka temperatura powietrza w namiocie ze sceną Kosmos. Cały czas uczymy się na błędach i co roku staramy się ulepszać festiwal w taki sposób, aby był dla Was jak najbardziej przyjazny - zapowiadają organizatorzy.

Czekamy na kolejne ogłoszenia, przede wszystkim te związane z lineupem. Do zobaczenia w Płocku!

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.