Paul Kalkbrenner ponownie na Audioriver

wydarzenie
04 Kwie 2013 12:47

Tagi: audioriver

 
Paul Kalkbrenner ponownie na Audioriver

Organizatorzy Audioriver właśnie zaprezentowali kolejne dziewięć powodów, by w ostatni weekend lipca udać się do Płocka. Na festiwalu po raz kolejny wystąpi uwielbiany w Polsce Paul Kalkbrenner.

Paul Kalkbrenner zajmuje szczególne miejsce w ośmioletniej historii Audioriver. To on był jedną z gwiazd pierwszej edycji, a w 2011 roku zgromadził na plaży największą jak dotąd widownię. Teraz autor licznych albumów i odtwórca głównej roli w filmie „Berlin Calling” przyjedzie do Płocka po raz trzeci, by zaprezentować m.in. materiał ze świeżo wydanej płyty „Guten Tag”.

Paul Kalkbrenner

Fani electro także powinni być dziś szczęśliwi, bo do Polski wraca jeden z najsłynniejszych reprezentantów gatunku, czyli Mr. Oizo. Ten niezwykle utalentowany Francuz to artysta multimedialny, a na liście jego dzieł znajdziemy choćby kultową żółtą maskotkę z reklam Levi’s, albumy autorskie dla F Communiations i Ed Banger oraz wspólne płyty nagrane z takimi postaciami, jak Sebastien Tellier, DJ Feadz czy Uffie.

Mr. Oizo

Do potwierdzonego składu Audioriver 2013 dołączyli również reprezentanci drum & bass Nymfo & Klute, szwedzka artystka Karin Park, Julia Marcell oraz przedstawiciele undergroundowego house’u i techno - Matador, RareshXhin.

Źródło: materiały prasowe

AUDIORIVER FESTIVAL 2013 - POTWIERDZENI ARTYŚCI:

Paul Kalkbrenner, Nymfo, Klute, Mr. Oizo, Karin Park, Julia Marcell, Matador, Raresh, XhinDixon, Ame, Rudimental, Lusine, Netsky, Gus Gus, Alex Smoke pres. Wraetlic, Jeff Mills, Tale Of Us, Oszibarack, Sibot, Piano Interrupted, Monoloc, Bobby Tank, An On Bast & Maciej Fortuna

26-28.07.2013 - AUDIORIVER FESTIVAL - PŁOCK

 


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.