Muzyka
 

Audioriver chce zmienić cały Płock w 'radosny festiwal'

wydarzenie
28 Sier 2017 13:42

Tagi: audioriver

 
Audioriver chce zmienić cały Płock w 'radosny festiwal'

Od ostatniej edycji nie minął jeszcze miesiąc, a organizatorzy już myślą o przyszłym roku. Audioriver 2018 chcieliby tworzyć w dużo większym gronie i dlatego już teraz zapraszają do współpracy wszelkie organizacje i twórców, którzy mogą wnieść nowe pomysły.

Audioriver to jeden z największych polskich festiwali i mekka dla fanów muzyki elektronicznej. Skąd więc pomysł, by nawiązywać współpracę także z artystami z innych dziedzin sztuki?

Audioriver słynie m.in. z tego, że nasz festiwal czuć w niemal całym Płocku – mówi organizator wydarzenia, Piotr Orlicz. Kilkadziesiąt tysięcy fanów muzyki wypełnia wszystkie restauracje, sklepy i skwery. Teraz chcielibyśmy, aby także sam festiwal mocniej wszedł w tkankę Płocka. W tej chwili jesteśmy w czterech lokalizacjach, ale czemu by nie być w czternastu? Czemu by nie zmienić jeszcze większej części miasta w radosny festiwal?

Właśnie do takich działań w przestrzeni miejskiej czy innych lokalach w Płocku organizatorzy Audioriver poszukują partnerów. Jest pełna dowolność zgłaszania pomysłów - mogą to być zarówno propozycje spektakli teatralnych, jak i tworzenia instalacji artystycznych czy organizacji dodatkowych wydarzeń muzycznych. Ta propozycja kierowana jest także do obecnie działających przy okazji festiwalu przedsięwzięć. Mile widziane będą też propozycje rozwinięcia już istniejących części Audioriver, czyli tych odbywających się na plaży czy rynku Starego Miasta.

Co trzeba zrobić? Wystarczy napisać maila z przedstawieniem siebie, swojej organizacji i opisem pomysłu oraz adekwatnymi zdjęciami, projektami czy linkami do filmów. Adres to [email protected], a pierwszy termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 września 2017.

Więcej na www.audioriver.pl

Źródło: informacja prasowa

Zobacz także:

Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.