Audycja BE 4 - Catz 'n Dogz z Audioriver

news
21 Paź 2011 12:53

Tagi: audycja be 4 czworka munopl catz n dogz

 
Audycja BE 4 - Catz 'n Dogz z Audioriver

Gorąco polecamy najbliższą edycję naszego programu BE 4 w Czwórce Polskim Radiu. W audycji zaprezentujemy muzyczne premiery, rozdamy wejściówki i wraz z Dancetrippin.tv obejrzymy i posłuchamy raz jeszcze wyśmienitego wystepu Catz 'n Dogz z tegorocznego Audioriver

Po pięciu miesiącach na antenie Czwórki Polskiego Radia audycja BE 4 na stałe zagościła w Waszych domach jako rozgrzewka przedimprezowa. W każdą sobotę od 19 do 21 prezentujemy najnowsze teledyski, zapraszamy ciekawych gości i nastrajamy Was pozytywnie w weekendowy wieczór.

W tym tygodniu zapraszamy na świeżą porcję muzycznych premier od min.: Martyna, Rainera Weichholda, Dennisa Ferrera czy Renaissance Man. W drugiej godzinie audycji wraz z ekipą Dacetrippin.tv przybliżymy Wam set Catz 'n Dogz z tegorocznej edycji festiwalu Audioriver. To wszystko zarówno w radiu jak i w telewizji w jakośći HD!

Zapraszam
Alex Kubaczewski

--

Czwórka to Radio z Wizją - możecie nas słuchać i oglądać w internecie jak i  w TV. Szczegóły znajdziecie na stronie Polskiego Radia

Oglądaj Czwórkę na żywo - Link


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.