"BE 4" – premiery, teledyski, sety, wejściówki...

wydarzenie
28 Maj 2011 15:06

Tagi: audycja be 4 czworka notomash pysh superluminal

 
"BE 4" – premiery, teledyski, sety, wejściówki...

Pierwszy miesiąc audycji "BE 4" za nami, a my mamy dla Was kolejną premierę! Słuchajcie nas dziś od godziny 19 do 21 w Czwórce Polskim Radiu!

Nadszedł czas na małe podsumowanie. W tym tygodniu zaprezentujemy Wam pięć najlepszych Waszym zdaniem teledysków, które swoją premierę miały w programie BE 4, czyli High Five.

Mamy dla Was też nie lada gratkę – w audycji "BE 4" w tym tygodniu przedpremierowo pokażemy teledysk nowego warszawskiego kolektywu Superluminal. Kto kryje się za tym projektem i jaką muzykę prezentuje, dowiecie się już w sobotę! Zaprosiliśmy ich do studia by opowiedzieli trochę o sobie.

Superluminal

Oprócz tego porozmawiamy z ciekawymi gośćmi – będą nimi młodzi, obiecujący producenci NoTomash oraz Pysh, którzy na koncie mają już wygrane w prestiżowych konkursach remixerskich. W drugiej godzinie specjalnie dla Was zagrają set.

Po rozmowach tradycyjnie rozdamy wejściówki na najciekawsze eventy w kraju. 

Zapraszamy!

Pamiętajcie, że Czwórka to Radio z Wizją - możecie nas słuchać i oglądać w internecie jak i  w TV. Szczegóły znajdziecie na stronie Polskiego Radia

Oglądaj Czwórkę na żywo - Link

 


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.